Doporučení pro přechod
na vyšší řadu systému POHODA

Každá aplikace potřebuje pro svůj provoz takové vybavení, které bude odpovídat jejímu zatížení v plném provozu. Váš program POHODA pracuje nyní v takovém zatížení, které může postupem času zpomalovat jeho rychlost a může v některých případech dojít i k poruchám databáze.

Jelikož zpracováváte ve své účetní jednotce velký objem dat a využíváte v současnosti pouze základní funkčnost ekonomického systému POHODA, je dobré zvážit možnosti přechodu na vyšší řadu POHODA SQL nebo POHODA E1.

Zjistěte, co všechno vám přechod na vyšší řadu systému POHODA přinese.

Sjednat konzultaci

Zvolte bezpečnější
a výkonnější řešení

Systémy POHODA SQL a POHODA E1 potřebují pro svůj provoz Microsoft SQL Server, přičemž obě řešení jsou postavena na technologii, která vám zaručí:

  • vyšší bezpečnost firemních dat,
    včetně minimalizace rizika poškození či zneužití,
  • rychlejší odezvu programu při velkém množství dat,
  • možnost současné práce většího počtu uživatelů.

Co je to SQL Server? Ucelená sada technologií a nástrojů, které uživatelům pomáhají vytěžit z informací maximální hodnotu. Nabízí vysokou úroveň výkonnosti, dostupnosti i zabezpečení.

Jaký je rozdíl mezi řadou POHODA SQL a POHODA E1?

Jak POHODA SQL, tak POHODA E1 fungují na technologii, která uživatelům nabízí větší bezpečnost dat a výkonnější systém. Informační systém POHODA E1 k tomu všemu splňuje náročnější požadavky uživatelů. Jeho výbava obsahuje široké spektrum nadstandardních funkcí, které se blíží kategorii ERP systémů.

Mimo jiné dokáže efektivněji řídit přístupová práva uživatelů a lépe tak zabezpečit citlivá data. POHODA E1 nabízí zároveň rozšířené možnosti skladového hospodářství. A pokud potřebujete přizpůsobit agendy vlastním potřebám, ani s tím nemá žádný problém.

Jak ovlivní přechod
na vyšší řadu moji práci?

S programem POHODA můžete vždy bezproblémově přejít na jeho vyšší řadu. Náš ekonomicko-informační systém se vám vždy přizpůsobí, takže nemusíte mít obavy, že se budete muset učit něco nového. Veškerá vaše dosavadní data vytvořená v základní řadě programu POHODA vám převedeme do formátu řady SQL nebo E1. Po instalaci programu a převodu dat, můžete obvykle hned druhý den pokračovat ve své práci.

Kolik mě to bude stát?

Při přechodu na vyšší řadu programu nebudete platit její plnou cenu, ale vždy jen rozdíl cen mezi vaší stávající a nově pořizovanou verzí.

Sjednat konzultaci Více o POHODA SQL Více o POHODA E1