Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Doplňky a přídavné licence > Rozhraní v anglickém jazyce

Uživatelské rozhraní v angličtině

Společnosti se zahraniční majetkovou účasti a s mezinárodním pracovním kolektivem stálých zaměstnanců nebo stážistů mohou využít rozšíření POHODA English UI. Jedná se licenci obsahující uživatelské rozhraní v angličtině. Díky tomuto rozšíření tak nejsou uživatelé, kteří nehovoří českým jazykem, závislí na tiskových sestavách v cizím jazyce, které by jim někdo z dalších kolegů musel připravit a poskytnout. Mohou si je vytvořit sami, stejně jako pořizovat záznamy.

Samozřejmě, že uživatelské rozhraní v cizím jazyce mohou používat také uživatelé, kteří sice česky hovoří, ale například kvůli komunikaci na pracovišti v angličtině nebo kvůli reportingu je pro ně vhodnější pracovat s anglickou verzí.

Licence POHODA English UI rozšířuje základní licenci a instaluje se na stejný server. Různé jazykové verze uživatelského rozhraní tak mohou mít k dispozici všichni uživatelé přistupující ke společné serverové instalaci systému POHODA SQL nebo POHODA E1, bez nutnosti individuálních instalací na klientské počítače.

Uživatelské rozhraní v anglickém jazyce je možné zakoupit zároveň s pořízením ekonomického systému POHODA SQL nebo informačního systému POHODA E1, ale i dodatečně.

Agendy a funkce v cizím jazyce

V angličtině můžete pracovat ve všech agendách a se všemi funkcemi.

 

Tak jako v češtině i v anglické verzi nabídka Záznam v hlavním menu respektuje aktuálně vybranou agendu a nabízí podle toho uzpůsobenou nabídku povelů. Anglická verze má také odpovídající místní nabídku přístupnou přes pravé tlačítko myši.

 

Nabídka tiskových sestav v anglickém jazyce

Nabídka tiskových sestav je také dostupná v anglické verzi.

 

Přepínání mezi jazykovými verzemi rozhraní

Mezi českou a anglickou verzí uživatelského rozhraní můžete jednoduše přepínat, třeba i během dne. Do doby, než si zvolíte opět jiný jazyk, zůstane vaše volba jazyka zachována i při dalších spuštěních programu.

 

Která POHODA může English UI zobrazovat?

Rozšíření POHODA English UI vyžaduje SQL server, můžete jej tedy zakoupit k jakékoliv základní licenci systému POHODA v řadách POHODA SQL a POHODA E1, které tuto platformu také využívají:

- POHODA SQL Jazz POHODA E1 Jazz
- POHODA SQL Standard POHODA E1 Standard
- POHODA SQL Profi POHODA E1 Profi
- POHODA SQL Premium POHODA E1 Premium
- POHODA SQL Komplet POHODA E1 Komplet

Přehled doplňků a přídavných licencí k systému POHODA
Ceník doplňků a přídavných licencí k systému POHODA
Kompletní ceník systému POHODA


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 293914 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout