Odemkněte potenciál systému POHODA
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Podpora > Individuální služby > Tvorba tiskových sestav a funkcí

Tvorba tiskových sestav a funkcí na míru

Správně definované tiskové sestavy vám mohou ušetřit značné množství času. Proto vám nabízíme úpravu tiskových sestav na míru nebo vytvoření zcela nových uživatelských sestav podle vašich přání a představ.

Katalog nadstandardních řešení
Pokud potřebujete speciální tiskovou sestavu nebo automatickou funkci pro svůj systém POHODA, prohlédněte si Katalog nadstandardních řešení. Některá z nich jsou dokonce ke stažení zdarma.

Vyzkoušejte zdarma: sestava Přehled prodejů podle krajů

Zdarma vám nabízíme k volnému použití uživatelskou tiskovou sestavu zobrazující obraty jednotlivých zásob podle kraje zákazníka. Velmi snadno díky ní získáte přehled, kde se dané zboží nejlépe prodává. Podívejte se, jak taková sestava vypadá se vzorovými daty (zobrazit náhled). Tiskovou sestavu „Přehled prodejů zásob dle krajů" pro použití v programu POHODA, včetně návodu, jak ji přidat do seznamu tiskových sestav v agendě Sklady/Pohyby, si můžete stáhnout zde.

Upozornění: Uživatelské tiskové sestavy je možné v programu POHODA používat pouze v případě, že máte nainstalovanou aplikaci REPORT Designer. Tento doplněk je bezplatnou součástí instalací produktů POHODA, PAMICA, TAX a GLX.
Vzorová tisková sestava pracuje nad agendou skladových pohybů, je tedy určena pro uživatele variant programu POHODA Komplet, Premium, Standard a Jazz.

Uspokojte svá vlastní přání

Máte své vlastní představy o tom, co byste chtěli vidět na tiskových výstupech z ekonomického systému? Chcete svá data nějak analyzovat? Je možné, že právě tato sestava nesplní vaše požadavky na tiskové výstupy. Obvykle má každý zákazník individuální požadavky na vzhled a strukturu tiskových výstupů. Upravovat tiskové sestavy nebo vytvářet nové lze pomocí nástroje REPORT Designer. S touto aplikací si může uživatel sám vytvářet sestavy podle svých přání.

Zkušenější odborníci jsou schopni pomocí tohoto nástroje doslova vykouzlit zázraky. Proto neváhejte a obraťte se na naše specialisty. Dokážeme vám nadefinovat téměř jakýkoliv požadovaný tiskový výstup. Někteří zákazníci využívají i stovky různých tiskových sestav upravených přímo na míru potřebám jejich podnikání. Správně definované tiskové výstupy, přesně podle vašich potřeb, vám umožní dostat z ekonomického systému ty správné informace pro rozvoj vašeho podnikání.

Jak postupovat v případě zájmu?

Vyplňte online objednávku na vytvoření tiskové sestavy, popište svůj požadavek v e-mailu zaslaném na servis@stormware.cz nebo kontaktujte některou z našich poboček. Na základě vaší objednávky vám zpracujeme konkrétní cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení vytvoříme objednanou sestavu a o ukončení prací vás budeme informovat e-mailem. Sestavu si můžete osobně převzít nebo vám ji můžeme zaslat e-mailem. Platbu požadujeme předem na základě zálohové faktury nebo na místě při osobním převzetí na naší pobočce.

Garance funkčnosti tiskových sestav


Uživatelsky upravené tiskové výstupy

Uživatelsky upravené tiskové výstupy (UUTV) jsou technicky i obsahově závislé na databázovém modelu konkrétní verze softwarového produktu. Softwarové aplikace se neustále vyvíjí, a tak i přes veškerou snahu zachovat databázový model je někdy nutné jej změnit. Tato skutečnost může vést u některých UUTV k chybné interpretaci dat či k úplné nefunkčnosti.

Před „ostrým“ použitím aktualizace programu proto doporučujeme důkladně otestovat všechny UUTV a v případě zjištění technické nebo obsahové disfunkce výstupy opravit. Opravu tiskového výstupu si může uživatel systému provést sám nebo může objednat tuto úpravu u společnosti STORMWARE.

Originální tiskové výstupy a výstupy upravené společností STORMWARE

Společnost STORMWARE garantuje správnou funkci originálních tiskových výstupů dodávaných se softwarovými produkty, a to bez časového omezení. Jejich případné opravy vyžádané změnou databázového modelu provede bezplatně.

U tiskových výstupů, které společnost STORMWARE upravila na zakázku, činí záruční doba 6 měsíců od data předání. Případné opravy takovýchto výstupů související se změnou databázového modelu, pokud jsou provedeny v záruční době, poskytuje společnost STORMWARE zdarma. Provedením opravy v průběhu této lhůty nevzniká nárok na novou záruční dobu, pouze se původní délka záruky prodlužuje o dobu, po kterou společnost STORMWARE prováděla opravu.


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 504280 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: