Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > PAMICA > PAMICA 2020

Personalistika a mzdy PAMICA 2020

Personalistika a mzdy PAMICA je profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Tato řada je založena na technologii file-server.

Krabice systému PAMICA
 

Personalistika a mzdy PAMICA je profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Tato řada je založena na technologii file-server. Program přistupuje přímo k databázovým souborům. Na klientský počítač si stáhne požadovanou část databáze a po úpravách ji vrací na file-server. Tento způsob práce s daty je v malých sítích velice rychlý. U většího počtu uživatelů však může docházet k vysokému zatížení sítě a tato technologie přestává být efektivní. Záleží na množství dat a intenzitě práce jednotlivých přistupujících uživatelů. Každý uživatel, ale i virus na stanici, může díky přímému přístupu s databází manipulovat, případně data zneužít.

Sleva na školení k novému programu

Personalistika a mzdy PAMICA je k dispozici v těchto variantách:

 

Porovnání variant systému PAMICA