Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > PAMICA > PAMICA SQL 2017

Personalistika a mzdy PAMICA SQL 2017

Personalistika a mzdy PAMICA SQL je profesionální nástroj na vedení agend personalistiky, pracovních poměrů a zpracování mezd zaměstnanců. Funkce řady PAMICA, ze které vychází, rozšiřuje o automatické úlohy a sledování historie změn záznamů. Sledovat historii záznamů a mít tak přehled o provedených změnách, včetně informace, který uživatel je provedl, je možné ve většině agend, včetně těch, ve kterých probíhá sestavování a případné úpravy mezd.

Krabice systému PAMICA
 

Použitá technologie klient-server a databáze SQL přináší zvýšení výkonu a bezpečnosti aplikace a umožňují zpracování velkého množství dat a souběžnou práci většího počtu uživatelů. Správu dat, operace s databází a fyzický přístup k databázovému úložišti v případě technologie klient-server zajišťuje databázový SQL server. Takový server zvyšuje bezpečnost dat, po síti se díky němu přenáší menší objem dat, databáze se nemůže poškodit vlivem chyby sítě, systém je stabilnější a umožňuje souběžnou práci více uživatelů. Celá síť je mnohem méně zatížená a na klientský počítač jsou kladeny výrazně nižší nároky.

Sleva na školení k novému programu

Personalistika a mzdy PAMICA SQL je k dispozici v těchto variantách:

 

Porovnání variant systému PAMICA