Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Zahájili jsme předprodej mPohody

STORMWARE s.r.o. / 10. 08. 2020

31. 8. vyprší bezlimitní období aplikace mPOHODA. Abyste mohli využívat všechny funkce bez limitů i od 1. 9., spouštíme již nyní předprodej – na výběr máte hned ze dvou verzí.


Je to tak, mPOHODA bude mít od září dvě placené verze – Basic a Pro. V čem se liší? Zatímco Basic využije hlavně živnostník, který má externí účetní, verze Pro je spíše pro větší firmy – už v základu má totiž přístup pro 5 uživatelů (jde přikoupit i další) a postupně do ní budou přibývat také další nadstandardní funkce. Obě verze si už nyní můžete koupit v předprodeji na našem e-shopu.

Stále samozřejmě platí, že uživatelé programu POHODA s aktuálním SERVIS mají aplikaci mPOHODA zdarma – k nesíťovým verzím programu dostanou aplikaci mPOHODA Basic, k síťovým pak nejvyšší verzi mPOHODA Pro.

Mohlo by vás také zajímat...


Která verze mPohody je pro mě nejvhodnější?

Začínáte-li s aplikací pracovat až nyní, můžete si všechny funkce otestovat zdarma ve verzi Start, a to až do 31. 8. 2020 zcela bez limitů. Nové placené verze Basic a Pro se potom liší v počtu uživatelů a možnosti dokoupení rozšíření pro další uživatele a IČ, což jde pouze u varianty Pro.

POROVNÁNÍ VARIANT mPOHODY


Co se stane, když vyčerpám limity verze Start?

O své dosavadní záznamy samozřejmě nepřijdete, zůstanou v režimu ke čtení a další pro daný kalendářní rok už nebude možné vystavit.

Co dělat, když se moje podnikání rozroste a verze Basic mi už nebude stačit?

V takovém případě koukněte na možnosti verze Pro. Ta totiž umožňuje přístup až 5 uživatelům, a navíc si můžete libovolně dokupovat rozšíření – buď přístup pro další uživatele (mCAL), nebo i rozšíření pro další účetní jednotky (mIČ).


Je součástí předplatného také zákaznická podpora?

Ano, součástí předplatného je samozřejmě plná zákaznická podpora, která vám bude k dispozici ještě měsíc po vypršení vašeho předplatného (aktuálně až do 31. 1. 2022).Už jste si vybrali svou variantu mPohody?