Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Vystavování dokladů v cizí měně

Lukáš Mužátko / 14. 06. 2019

V aplikaci mPOHODA pokračujeme v plnění přání vás uživatelů. Po objednávkách přichází na řadu další funkce, o kterou jste si často psali, a to možnost vystavovat doklady v cizí měně. Nově to umí jak webová, tak i mobilní aplikace mPOHODA.


Jestliže chcete v aplikaci mPOHODA vystavit pokladní doklady v cizí měně, je potřeba nastavit příslušnou valutovou pokladnu importovanou z programu POHODA. Pamatujte také na to, že pokladní doklady v cizí měně slouží pouze k prodeji zboží a služeb, nejde jimi hradit faktury. V aplikaci mPOHODA také nemůžete provést odpočty záloh v cizí měně, to jde pouze v programu POHODA. A samozřejmě jako vždy synchronizujte data, aby se vám záznamy v cizí měně vytvořené v aplikaci přenesly do programu POHODA.

Potěšila vás tato novinka? Pokud ano, budeme rádi, když aplikaci doporučíte dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore.