Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Výdejky a další novinky v aplikaci mPOHODA

Lukáš Mužátko / 14. 02. 2020

Agenda Výdejky už vám nějaký čas pomáhá s vyskladňováním zásob, pojďme si ji blíže představit a připomenout i další novinku aplikace, kterou je zaokrouhlení celkové částky dokladu.

Agenda Výdejky

Každý, kdo vede sklady, určitě potvrdí, že se občas hodí vyskladnit zásoby i bez přímé vazby na fakturaci. A právě pro tyto účely jsme do aplikace mPOHODA přidali novou agendu Výdejky.

Výdejka vytvořená v aplikaci mPOHODA se synchronizací dat přenáší do programu POHODA, kde dojde k vyskladnění zásob uvedených ve výdejce. Výdejku můžete následně přenést do vydané faktury, tu pak označit k synchronizaci a následnou synchronizací dat fakturu přenesete zpět do aplikace mPOHODA.

Zaokrouhlení celkové částky dokladu

O nastavení zaokrouhlení celkové částky dokladu se aplikace mPOHODA postará za vás. Jak to funguje?

Celkovou částku zaokrouhluje mPOHODA dle formy úhrady nastavené na dokladu – doklad s hotovostní formou úhrady matematicky na celé koruny, s bezhotovostní formou úhrady nebo typu cizí měna zůstává nezaokrouhlen. Částka DPH se v obou případech nezaokrouhluje.


Nejnovější přidané funkce najdete vždy na www.app.mpohoda.cz/novinky.