Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Vaše nápady nás vedou tím správným směrem

Lukáš Mužátko / 26. 06. 2020

Největším oceněním naší práce a motivací do dalších let jste právě vy, naši zákazníci, kterým aplikace mPOHODA a mKasa denně pomáhají při podnikání. Záleží nám na tom, aby vám zjednodušovaly vaši práci, a proto budeme moc rádi, když nám povíte, jaké funkce a vylepšení byste nejvíc uvítali.


mPohodu i mKasu pro vás vyvíjíme již několik let. Můžete je využívat například k vystavení prodejky, faktury či jiného příjmového dokladu kdekoliv prostřednictvím mobilního telefonu či internetového prohlížeče. Ať už naše aplikace používáte či nikoliv, vězte, že každý názor je pro nás důležitý a pomůže nám ubírat se správným směrem. Chybí vám třeba nějaká funkce, kvůli které je nepoužíváte? Anebo je používáte, ale potřebovali byste i některá další rozšíření, která v aplikaci dosud nejsou? Usedněte s námi k pomyslnému kruhovému stolu a vyplněním elektronického dotazníku nám povězte, jak by měla vypadat vaše ideální mPOHODA, resp. mKasa, aby jejich používání bylo pro vás skutečným přínosem.


Děkujeme za vaši ochotu a čas, velmi si toho vážíme.