Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Rozšíření agendy Prodejky a další vylepšení v aplikaci mPOHODA

Lukáš Mužátko / 17. 02. 2020

Při vylepšování našich aplikací dbáme na jejich uživatelskou přívětivost a snažíme se, aby pro vás byly v reálném provozu opravdovými pomocníky. A proto nyní můžete v aplikaci mPOHODA zaznamenávat vklady a výběry do pokladny.

Agenda Prodejky

Do agendy Prodejky jsme přidali nové typy záznamů Vklad a Výběr, díky kterým můžete zaznamenávat vklady, resp. výběry do pokladny odkudkoliv z terénu. A jak na to? Hodnotu vkladu, resp. výběru zadáte na záložce Úhrady, kde stačí vybrat odpovídající hotovostní formu úhrady a uvést požadovanou hodnotu vkladu, resp. výběru do pole Přijato.


Díky několika novým ikonám se v agendě Prodejky snadno zorientujete a rozpoznáte jednotlivé typy záznamů.

Uživatelská vylepšení aplikace mPOHODA

Dbáme na to, aby mPOHODA dobře fungovala na starších zařízeních a zároveň využila vlastnosti těch nejnovějších. V nových verzích tak aplikace naplno využívá obrazovek s výřezem.


Máte nějaký tip na vylepšení naší aplikace? Dejte nám ho prosím vědět na mpohoda@stormware.cz. A pokud vás tyto novinky potěšily, budeme rádi, když naši aplikaci doporučíte i dalším uživatelům, ať už osobně, nebo třeba prostřednictvím recenze na Google Play či AppStore.

Aplikace mPOHODA se plně přizpůsobí obrazovkám s výřezem