Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Prémiové funkce mPohody Pro k verzi Basic do 31. 12. zdarma

STORMWARE s.r.o. / 01. 09. 2020

Dnes oficiálně uvádíme na trh dvě zbrusu nové verze mPohody a při té příležitosti vám přinášíme speciální akci – pořiďte si mPohodu Basic a získejte až do konce roku prémiové funkce verze Pro zdarma.


Zakoupili jste si mPohodu Basic v našem předprodeji? Nebo jste ji dostali jako dárek k nákupu nesíťové verze programu POHODA, resp. SERVIS 2021? Anebo se stále rozmýšlíte, pro kterou verzi mPohody se rozhodnout? Pokud ano, pak byste nyní měli zpozornit. Až do 31. 12. 2020 jsme totiž všem uživatelům mPohody Basic odemkli prémiové funkce verze Pro.

mPOHODA Pro je ideální pro ty z vás, kteří potřebují zajistit přístup do aplikace vícero uživatelům a zároveň chtějí využívat různé nadstandardní funkce, které budou do této verze postupně přibývat. Jestli tedy váháte, která verze mPohody je pro vás ta pravá, máte nyní skvělou příležitost si tyto prémiové funkce snadno otestovat.
  neomezené vystavování dokladů
  aplikace mKasa zdarma
  přístup pro 1 uživatele + jeho účetní
  přístup pro jedno IČ firmy


Koupit za 1 880 Kč  neomezené vystavování dokladů
  aplikace mKasa zdarma
  nadstandardní funkce (například
       automatická fakturace či možnost
       odesílání upomínek)
  přístup pro 5 uživatelů + možnost
       rozšíření
  přístup pro jedno IČ firmy + možnost
       rozšíření


Koupit za 3 380 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH