Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Omezení nahlížet do dokladů

Lukáš Mužátko / 15. 01. 2019

Jak firma roste, je třeba práci rozdělit mezi více lidí. mPOHODA od začátku umožňuje vzájemnou spolupráci více uživatelů. Ne vždy však chceme, aby si všichni uživatelé mohli koukat „pod ruce“.


Nově aplikace mPOHODA umožňuje nastavit omezení, aby uživatel mohl pracovat a nahlížet pouze do dokladů, které sám vytvořil. Omezení se týká všech typů dokladů, tedy prodejek, pokladních dokladů i faktur včetně zálohových. Na mobilní zařízení se doklady jiných uživatelů ani nebudou stahovat, čímž se i urychlí synchronizace dat. Rovněž je možné zakázat zobrazení statistických souhrnů na úvodní stránce aplikace. Údaje o obratech, nejprodávanějších položkách i nejvýznamnějších odběratelích tak nově můžete zpřístupnit pouze odpovědným osobám.

Admin vidí doklady všech uživatelů aplikace

A takhle už vypadá agenda Faktury v aplikaci uživatele, který má právo nahlížet pouze do faktur, které sám vytvořil


Bezpečnost je pro nás důležitá a tyto novinky jsou pouze začátek. Brzy se můžete těšit na možnost vyhradit každému uživateli vlastní sklad a další novinky.