Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Jak rychle odemknout limity aplikace mPOHODA?

Lukáš Mužátko / 13. 11. 2019

Aplikaci mPOHODA s limity můžete používat úplně zdarma, v „plné výbavě“ je však dostupná pouze vlastníkům programu POHODA s aktuálním SERVIS. Abyste limity mohli rychle odemknout, usnadnili jsme způsob pořízení licence POHODA Mini přímo z vašeho účtu webové aplikace. Řešení máme také pro účetní firmy a jejich klienty.

mPOHODA bez limitů jen pro uživatele programu POHODA

Zjistili jste, že už se blížíte k hranici limitu záznamů v aplikaci mPOHODA nebo potřebujete funkce pro EET? Nově limity rychle odemknete přímo z karty na informační ploše aplikace, zakoupením nejlevnější varianty programu POHODA Mini. Po dokončení nákupu v e-shopu vám pošleme speciální číslo, to jen zadáte do nastavení firmy v aplikaci a můžete vystavovat doklady pro rok 2019 i po celý rok 2020 bez omezení.

Stav čerpání limitů uvidíte z karty na informační ploše. Limity pak rychle odemknete přímo z této karty, zakoupením nejlevnější varianty programu POHODA MiniPŘIHLÁSIT SE DO APLIKACE A ODEMKNOUT LIMITY

Řešení pro účetní firmy/administrátory systému

Jestli jste administrátor více firem a vaši klienti, resp. uživatelé potřebují používat aplikaci bez limitů, můžete jim licence POHODA Mini zakoupit hromadně – tuto možnost nově najdete přímo ve svém účtu webové aplikace. Váš klient si pak odemkne limity, ale v nastavení vzájemné komunikace zůstává vše při starém. Synchronizace dat i nadále probíhá s vaším programem POHODA.


 Doporučujeme pro účetní firmy a jejich klienty

Ve správě firem webové aplikace mPOHODA vyplňte počet firem, pro které chcete zakoupit licenci POHODA Mini. Postup pro odemknutí limitů se dozvíte v průběhu nákupního procesuPŘIHLÁSIT SE DO APLIKACE A KOUPIT LICENCE PRO MÉ UŽIVATELECo získáte odemknutím limitů?

  • neomezeně kontaktů v adresáři
  • neomezeně zásob v ceníku
  • neomezeně záznamů v dokladových agendách
  • funkce pro elektronickou evidenci tržeb
  • telefonickou a e-mailovou podporu
  • napojení na aplikaci mKasa
  • účetní program POHODA Mini

Věříme, že vám tyto nové funkce odemknutí limitů maximálně usnadní. :-)