Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Vyzkoušejte si EET

Lukáš Mužátko / 10. 11. 2016

Aplikaci mPOHODA připravujeme na Elektronickou evidenci tržeb a odeslání na EET si můžete poprvé vyzkoušet právě dnes.

Stahujte Android aplikaci

Připravili jsme pro vás betaverzi Android aplikace mPOHODA, která již umožňuje odeslání tržeb z prodejek na EET. Stahujte ji z Google Play (po potvrzení souhlasu s testováním).

Funkce EET pro předplatitele programu POHODA

Aplikace mPOHODA zůstává i nadále zdarma, avšak nové funkce pro EET budou přístupné jen majitelům licence k programu POHODA. V betaverzi aplikace mPOHODA si však mohou EET vyzkoušet všichni. Pokud tedy nemáte licenci programu POHODA a chcete si nejdříve EET v mPohodě vyzkoušet, v betaverzi je to možné – v Nastavení firmy na webové aplikaci vyplňte do ID zákazníka jakékoliv šestimístné číslo.

Jak vyzkoušet EET

Betaverze je napojena na tzv. Playground, což je testovací prostředí poskytované Finanční správou pro vyzkoušení odesílání tržeb, aniž byste potřebovali reálný certifikát. Zkušební certifikát můžete stáhnout z těchto odkazů: Certifikát 1, Certifikát 2, Certifikát 3. Stáhněte si kterýkoliv z nich, uložte do vašeho Android zařízení a vložte do aplikace v agendě Nastavení/EET. Detailní popis naleznete v Nápovědě.

Tiskněte mobilně

Nově můžete v aplikaci tisknout na bluetooth tiskárny. Nastavení tisku je možné přizpůsobit tak, aby spolupracoval s tiskárnami různých výrobců. Jen si zkontrolujte, že vaše tiskárna podporuje češtinu. A pokud ne, můžete diakritiku vypnout a tisknout bez háčků a čárek.

Přehled o EET také na webu

Vyzkoušejte také betaverzi webové aplikace. Webová verze neumožňuje odesílat tržby na EET, jelikož je nutné data podepisovat certifikátem a ukládání certifikátů na serveru není bez rizik. Díky nové agendě EET však máte i na webu přehled o (ne)zaevidovaných tržbách.

Zůstaňte na příjmu

Již brzy uvedeme také mladší sestřičku mPohody - aplikaci POHODA mKasa, která rovněž bude umožňovat EET. A připravujeme také novou verzi iOS aplikace mPOHODA s agendou Prodejek včetně EET. Návrhy a připomínky můžete psát do skupiny mPOHODA Beta.