Školení

Vyberte pobočku

Všechny pobočky
Hradec Králové

25. 6. 2024

17. 7. 2024

Praha

1. 7. 2024

22. 7. 2024

5. 8. 2024

19. 8. 2024

Brno

9. 7. 2024

7. 8. 2024

Olomouc

23. 7. 2024

Ostrava

31. 7. 2024

4. 9. 2024

Základní dovednosti

První seznámení s Pohodou

Pokud s programem POHODA teprve začínáte nebo potřebujete zaškolit nového kolegu, je pro vás ideální právě tento kurz. Díky němu nebude seznámení s novým programem zbytečně zdlouhavé a rychle se naučíte software efektivně používat. Osvojíte si hlavní pojmy a funkce, které POHODA nabízí, společně projdeme také vlastnosti programu a jeho ovládání v jednotlivých agendách. Dozvíte se zkrátka vše, co potřebujete, abyste mohli začít pracovat v Pohodě.
 

Smluvní podmínky

Školení jsou organizována podle Všeobecných obchodních podmínek společnosti STORMWARE s.r.o.

Ceny standardizovaných kurzů jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Změnit termín kurzu nebo stornovat objednávku je možné bezplatně nejpozději do 12.00 hodin pracovního dne, který předchází původně objednanému termínu školení. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní.

Pokud bude počet přihlášených účastníků prezenčního školení menší než 3, resp. online školení menší než 5, vyhrazuje si STORMWARE právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci budou o případných změnách informováni s předstihem.

V případě online školení využíváme program Microsoft Teams (aplikaci není potřeba do počítače instalovat, stačí kliknout na zaslaný webový odkaz), případně obdobnou aplikaci. Objednatel je povinen otestovat před zahájením školení kvalitu svého internetového připojení a funkčnost systémových prostředků (mikrofon, kamera) nezbytných pro realizaci online přenosu. Případné nedostatky na straně Objednatele nejsou důvodem k reklamaci školení. Je zakázáno pořizovat záznam školení, dále jej zveřejňovat či předávat dalším osobám.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙