Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Poradíme vám, jak vybrat účetní program za rozumnou cenu. Seminář je zdarma
Skip Navigation LinksSTORMWARE > WINLEX > Ceník

Ceník softwarových produktů WINLEX 2021

Základní licence pro 1 počítač

Zakoupením produktu získává uživatel právo instalace pouze na jeden počítač. Pro provoz na více počítačích je třeba zakoupit nesíťové přídavné licence (MLP). Stávající počet zakoupených licencí lze rozšířit dokoupením (dalších) přídavných licencí kdykoli v průběhu používání programu WINLEX.


WINLEX 2021 licence pro 1 počítač 2 980 Kč

Nesíťová přídavná licence

Nesíťová přídavná licence, označovaná jako MLP, je určena pro instalaci jedné kopie programu WINLEX na další počítač.

WINLEX 2021 MLP nesíťová přídavná licence 1 190 Kč

Vstup do e-shopu
Zákony a předpisy WINLEX si můžete objednat v našem e-shopu.

SERVIS - zákaznická podpora a aktualizace programu

Cena produktu WINLEX zahrnuje roční předplatné měsíčních aktualizací, které jsou průběžně k dispozici ke stažení v Zákaznickém centru. Zahrnuje také zákaznickou podporu poskytovanou uživatelům programu WINLEX od data nákupu až do konce roku 2021. Kromě novelizovaných znění obsažených právních předpisů přináší jednotlivé aktualizace vždy i řadu nově začleněných dokumentů.

Aktualizace a zákaznická podpora v dalších letech

Soubor služeb SERVIS zahrnuje předplatné aktualizací programu a služby zákaznické podpory pro daný rok. Pro jeho prodloužení nebo obnovení je zapotřebí zakoupení nové verze produktu, resp. aktuálního souboru služeb SERVIS.

Objednávka souboru služeb SERVISPokud vlastníte licence programu WINLEX pro rok 2020, můžete si SERVIS 2021 objednat v e-shopu.

Pokud vlastníte starší licence programu WINLEX (2019 a starší), kontaktujte obchodní oddělení STORMWARE na telefonním čísle 567 112 612 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese expedice@stormware.cz, příp. některou z poboček STORMWARE.

SERVIS 2021 pro WINLEX SERVIS k základní licenci pro 1 počítač 2 380 Kč
SERVIS 2021 pro WINLEX MLP SERVIS k nesíťové přídavné licenci 950 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2020.