Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > WINLEX > Ceník

Ceník softwarových produktů WINLEX 2018

Základní licence pro 1 počítač

Zakoupením produktu získává uživatel právo instalace pouze na jeden počítač. Pro provoz na více počítačích je třeba zakoupit nesíťové přídavné licence (MLP). Stávající počet zakoupených licencí lze rozšířit dokoupením (dalších) přídavných licencí kdykoli v průběhu používání programu WINLEX.

WINLEX 2018 licence pro 1 počítač 3 960 Kč

Sleva 50 %

Sleva platí pro vlastníky licencí některého z těchto programů: POHODA, PAMICA, TAX. Každý zákazník, který vlastní některý z uvedených produktů, může získat program WINLEX za polovinu:

WINLEX 2018 licence pro 1 počítač (sleva 50 %) 1 980 Kč

Nesíťová přídavná licence

Nesíťová přídavná licence, označovaná jako MLP, je určena pro instalaci jedné kopie programu WINLEX na další počítač.

WINLEX 2018 MLP nesíťová přídavná licence 800 Kč

Sleva 50 %

Stejná sleva jako na licenci pro 1 počítač platí i na nesíťovou přídavnou licenci. Každý zákazník, který vlastní některý z programů POHODA, PAMICA nebo TAX, ji může získat za polovinu:

WINLEX 2018 MLP nesíťová přídavná licence (sleva 50 %) 400 Kč
Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2017.

Vstup do e-shopu
Zákony a předpisy WINLEX si můžete objednat v našem e-shopu.

Aktualizace a zákaznická podpora

Cena produktu WINLEX zahrnuje roční předplatné měsíčních aktualizací, které jsou průběžně k dispozici ke stažení v Zákaznickém centru, a tří aktualizačních DVD (leden, květen a září) zasílaných poštou. Zahrnuje také zákaznickou podporu poskytovanou uživatelům programu WINLEX od data nákupu až do konce roku 2018. Kromě novelizovaných znění obsažených právních předpisů přináší jednotlivé aktualizace vždy i řadu nově začleněných dokumentů.