Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Scénář Účetnictví

Scénář Účetnictví

Scénář Účetnictví je připraven pro práci s řešením pro analýzu a reporting dat Business Intelligence. Pomáhá analyzovat veškeré současné a historické činnosti a hodnoty týkající se účetních dat, mezi které mimo jiné patří informace o rozvahových účtech nebo nákladech a výnosech firmy. Hlavním zdrojem dat pro tyto spolehlivé analýzy jsou agendy Účetní deník a Účtová osnova ekonomicko-informačního systému POHODA. Data čerpá také z agend Střediska, Činnosti a Zakázky.

Díky podrobným analýzám lze sledovat a vyhodnocovat výnosy a náklady svých jednotlivých středisek nebo zakázek. Manažeři si mohou vytvořit své vlastní definice účetních reportů a připravit ekonomické i analytické pohledy, které odrážejí výsledky společnosti nebo dokonce všech majetkově provázaných společností. Připravit obratovou předvahu, vlastní rozvahu, výkaz zisku a ztráty apod. je možné v krátkém čase, přičemž sestavené účetní a finanční pohledy vždy respektují krietéria, která si uživatel v danou chvíli nadefinuje.


Mohlo by vás také zajímat:

Scénář Sklady
Scénář Doklady
Dashboard
Business Intelligence

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501575 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: