Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Obnovení dat ze zálohy

Obnovení dat ze zálohy

Zálohování dat je jeden z nejspolehlivějších a nejdůležitějších způsobů ochrany dat před jejich ztrátou nebo poškozením. Tato rizika mohou být často způsobená i krátkodobým výpadkem elektřiny nebo závažnější poruchou počítače. Pokud už k takové komplikaci dojde, je možné obnovit data načtením ze záložního souboru, resp. média nebo disku.

Ekonomicko-informační systém POHODA nabízí zálohování dat při každém ukončení práce s programem. Zálohy může uživatel provádět na jakékoliv paměťové médium, záložní pevný nebo výměnný disk.

Obnovení dat ze zálohy

POHODA umožňuje obnovení dat ze zálohy do aktuálně otevřené účetní jednotky, do jiné nebo může obnovit už zavedené účetnictví do zcela nové firmy.

Pokud uživatel svá účetní data pravidelně zálohuje (např. pokaždé, když ukončuje práci s programem, týdně, měsíčně atd.), může je kdykoliv znovu načíst do aktuálního účetnictví. Načtena mohou být samozřejmě jenom data, která byla dříve zálohována. Po provedení funkce obnovení dat je účetnictví v tomtéž stavu jako v okamžiku vytvoření záložní kopie.

Při obnovování dat ze zálohy je důležité vybrat odpovídající zálohu a také mít aktuálně otevřenou účetní jednotku, jejíž data mají být ze zálohy načtena.


Mohlo by vás také zajímat:

Pobočkové zpracování dat
Hardwarové doplňky k programu POHODA
Skladové hospodářství v POHODĚ

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501519 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: