Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Účetní pojmy > Fakturace v POHODĚ

Fakturace v POHODĚ

Fakturace představuje společně s účetnictvím a sledováním plateb jednu z nejdůležitějších částí firemní administrativy. V mnoha případech je spojena s velkým objemem ruční práce, a proto jsou všechny agendy pro fakturaci optimalizovány v programu POHODA tak, aby umožňovaly uživatelům snadnou a rychlou práci.

Nabídka Fakturace mj. umožňuje:

 • vytvářet nabídky pro potenciální odběratele,
 • zpracovávat poptávky pro dodavatele,
 • vytvářet a zpracovávat vydané a přijaté textové a položkové objednávky,
 • vydávat a přijímat všechny typy faktur,
 • vytvářet opravné daňové doklady,
 • vytvářet, upravovat a tisknout příkazy k úhradě,
 • pracovat s velkou škálou tiskových sestav apod. 

V tiskových sestavách nabídky Fakturace je připraveno několik variant faktury - daňového dokladu, resp. faktury v případě neplátce DPH. K dispozici je vydaná faktura v HTML formátu, kterou je možné okamžitě odeslat e-mailem, nebo opačně - takto přijatou fakturu může uživatel načíst do systému POHODA. Při obchodování se zahraničními partnery jsou připraveny faktury v cizí měně a díky programu REPORT Designer je možné připravit i další jazykovou mutaci faktury.


Mohlo by vás také zajímat:

Možnosti internetového bankovnictví

Faktura snadno, rychle a jednoduše
Zajímá vás vystavení faktury zadarmo? Potřebujete vystavit a poslat fakturu jen několikrát do měsíce? Pak vám možná přijde vhod účetní program POHODA Start. Tato bezplatná startovací varianta ekonomického systému POHODA je ke stažení na internetových stránkách www.fakturace-zdarma.cz.

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 499224 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: