Skip Navigation LinksSTORMWARE > Školení > Sleva na školení k novému programu

Sleva na školení k novému programu

Když si v tomto období zakoupíte základní licenci systému POHODA nebo PAMICA, získáte od nás malou pozornost v podobě poukázky na slevu 300 Kč z ceny našich prezenčních školení. Poukázku lze uplatnit na kterýkoli z našich prezenčních kurzů. Sleva se nevztahuje na online školení.

Sleva na školení k novému programu

Poukázku na slevu najdete přiloženou k daňovému dokladu. Na každé poukázce je vytištěn slevový kód.

Jak objednat školení se slevou?

Postup pro využití slevy na školení je opravdu snadný. Nejdříve si z naší nabídky kurzů vyberte potřebné školení. Pomoci vám může vstupní test, který vám usnadní výběr vhodné kategorie kurzů na základě vašich dosavadních znalostí. V přehledu termínů si zvolte datum a pobočku, na které chcete školení absolvovat.

Na druhé stránce online objednávky (při rekapitulaci) nezapomeňte vyplnit slevový kód, který jednoduše opíšete ze své poukázky. Na základě vyplněného kódu bude výsledná cena objednaného školení o 300 Kč snížena.

V případě, že máte k dispozici více poukázek na slevu, můžete je v objednávce uplatnit pro školení více účastníků nebo si se slevou objednat různé kurzy.

Pravidla pro uplatňování poukázek

1. Slevu lze uplatnit po dobu 3 měsíců od data vystavení poukázky.

2. Sleva se vztahuje pouze na standardizovaná prezenční školení (nevztahuje se na online školení) vypsaná společností STORMWARE s.r.o. na www.stormware.cz/objednavka/skoleni. Slevu lze uplatnit pouze při objednání školení elektronickou cestou.

3. V případě, že bude objednané školení společností STORMWARE s.r.o. zrušeno, lze požadované školení absolvovat v některém z dalších termínů vypsaných na www.stormware.cz/objednavka/skoleni.

4. Poukázky na slevu nelze sčítat. Pro objednání školení je možné uplatnit více poukázek pro adekvátní počet účastníků jednoho školení nebo zvolit několik různých typů školení. Každý účastník školení může uplatnit pouze jednu poukázku na jeden typ školení.

5. Sleva se automaticky uplatní při zpracování objednávky, nelze ji využít opakovaně např. z důvodu nedostavení se na zvolený termín školení.


Kategorie školení

Vyberte si vhodnou kategorii kurzu podle svých znalostí nebo zkušeností

Vstupní test

Test vám usnadní zvolit si kategorii kurzu, která pro vás bude nejvýhodnější


Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 468460 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout