Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Aktualizace k verzi Leden 2019

Update POHODA, rel. 12101

K dispozici od: 7. 1. 2019
Vztaženo k verzi: POHODA, rel. 12100

Pokud máte nainstalovanou Kasu Offline, rel. 12100, nevyžaduje tento update programu POHODA žádná zvláštní nastavení nebo instalaci Kasy Offline.

V případě pobočkového zpracování dat sehrajte všechny balíčky z poboček na centrálu a teprve poté nainstalujte aktualizaci programu POHODA, release 12101 na centrále i pobočkách. Na centrále prostřednictvím povelu Soubor/Datová komunikace/Pobočkové zpracování dat/Odeslání dat vygenerujte balíček č. 1 pro každou pobočku. V agendě Soubor/Účetní jednotky založte na pobočkách z balíčku č. 1 novou účetní jednotku.

Do agendy Majetek/Drobný majetek jsme přidali tiskovou sestavu Soupis drobného majetku. Sestava je orientována na šířku a poskytuje podrobnější informace o počtu a celkové hodnotě majetku při jeho pořízení a zobrazuje stav na začátku a na konci běžného účetního období. Sestava nezahrnuje majetkové operace zadané s datem následujícího účetního období.

Při správě databáze v řadě POHODA E1 byl opraven přepočet položek výrobního listu v odvozené měrné jednotce.

Bylo opraveno vytváření požadavků na export zásob z programu POHODA na obecný internetový obchod při použití filtru členění skladů nebo uživatelského filtru.

S účinností od 1. ledna 2019 jsme zaktualizovali sazby základní náhrady za používání silničních motorových vozidel, tuzemského stravného a průměrné ceny pohonných hmot.

Export výkazů do XML dostupný z nabídky Soubor/Datová komunikace byl povolen pro rok 2019.

Byl aktualizován daňový kalendář pro rok 2019.