Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Od 25. 5. 2018 je služba STORMWARE eForm zrušena, nemůžeme totiž 100% zaručit soulad s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Vzhled formuláře

Barva pozadí objednávkového formuláře je definována podle normy CSS v hlavičce stránky v sekci STYLE. Pokud se rozhodnete změnit barvu pozadí, upravte hodnotu položky background-color na požadovanou barvu. Následující tabulka vám usnadní práci:

STYLE background - color
.cenN1 tabulka - řádek s nadpisem členění skladů (zatřídění)
.cen1 tabulka - řádek s objednanou zásobou
.cen2 spodní řádek se součtem CELKEM
.cenIN tabulka - množství 0 u nevybrané zásoby
.cenIN2
.cenIN2NN
tabulka - editovatelné množství u objednané zásoby
.inpF údaje ve spodní části formuláře - textová pole INPUT
.selF údaje ve spodní části formuláře - výběrová pole SELECT
.yelT
.yelM
.yelB
mezery mezi texty ve spodní části formuláře

Barvu textu a pozadí celé stránky nastavíte obvyklým způsobem, tzn. úpravou příslušných attributů tagu BODY.

BODY barva
BGCOLOR pozadí stránky
TEXT barva textu na stránce
Vzor pro generování objednávky naleznete v souboru Tisk/wwwobj.htm, nejedná se však o HTML stránku, ale o šablonu pro generování HTML stránky. Proto není možné upravovat přímo tento vzor v HTML editoru, pro úpravy použijte například Poznámkový blok. (Vzor obsahuje speciální značky, které by mohl některý HTML editor bez upozornění vypustit.) Nastavením barev v tomto vzoru docílíte toho, že po stisku tlačítka Vytvořit eForm již nebude potřeba výslednou stránku barevně upravovat, přímo ji umístíte na internet.