Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Objednání

Zákazník v objednávkovém formuláři vybere zboží, vyplní potřebné údaje (adresa a způsob platby) a stiskne tlačítko Odeslat.

Zobrazí se mu potvrzení o odeslání objednávky. Potvrzení obsahuje (v sekci Dodavatel) také vaši adresu, IČO, DIČ, telefon, fax a email. Jedná se o údaje zadané v agendě Účetní jednotky, email pro doručování objednávek se tedy zákazník nedozví.
Na konci stránky s potvrzením je uveden text, který jste uvedli v agendě Internetové obchody do pole Potvrzení. Je vhodné sem uvést např. dobu expedice apod. Na konci stránky je také odkaz na vaši domovskou stránku zadanou v poli Internet.
Pokud zákazník vybere způsob úhrady příkazem nebo zálohou (a nastavili jste váš účet), zobrazí se nyní nová stránka s příkazem k úhradě. Příkaz lze vytisknout nebo údaje použít např. pro GSM banking... V tuto chvíli je také vyvoláno přihlášení do systému online plateb, pokud zákazník zvolil platbu eKonto nebo monetka.cz.

Během několika okamžiků (doba záleží na tom, kde máte zřízený e-mail) od odeslání objednávky vám přijde email na zaregistrovanou adresu. Zpráva obsahuje výpis objednaného zboží, adresu zákazníka, způsob platby a některé další doplňující informace. Součástí emailu je také příloha s koncovkou XPH pro import do Pohody.

Pokud používáte online platby eKonto, v horní části textu emailu je doplněn internetový odkaz na stránku pro ověření realizace platby. Vždy musíte ověřit, zda zákazník platbu úspěšně dokončil. (Přihlášení zákazníka do platebního systému je vyvoláno až po odeslání objednávky.)

Tip: Pokud chcete být o objednávce informováni dříve, než vyzvednete poštu z vaší e-mailové schránky určené pro objednávky, využijte službu posílání SMS oznámení o doručení pošty, kterou nabízí některé české portály.
Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288888 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout