Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Od 25. 5. 2018 je služba STORMWARE eForm zrušena, nemůžeme totiž 100% zaručit soulad s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Stávající uživatelé mohou tuto službu nadále používat, je ale potřeba zajistit si jiný server pro transport objednávek.

Registrace

Registraci STORMWARE eForm vyvoláte přímo z ekonomického systému POHODA z agendy Internetové obchody/Nastavení internetových obchodů. Před stiskem tlačítka Zaregistrovat nezapomeňte vyplnit e-mail, na který chcete doručovat objednávky. Tento údaj je neveřejný, zákazník se e-mail pro objednávky nedozví. Ostatní údaje prozatím nevyplňujte, IČO a adresa vaší firmy se převezme z účetnictví. Pečlivě svůj zadaný e-mail překontrolujte, stejně jako ověřte funkčnost a platnost vaší e-mailové schránky, protože na tuto adresu vám přijde registrační číslo STORMWARE eForm.

Na webové stránce, která se vám otevře v prohlížeči po stisku tlačítka Zaregistrovat, zkontrolujte vložené údaje (e-mail, IČO, adresa), případně je opravte. Přečtěte si podmínky provozování STORMWARE eForm a pokud s nimi budete souhlasit, potvrďte registraci stiskem Souhlasím, zaregistrovat. Během několika minut očekávejte potvrzení, které vám přijde na e-mail pro doručování objednávek. Součástí tohoto potvrzení je i registrační číslo. Vložte jej do programu POHODA (do agendy Internetové obchody). Tím jste aktivovali internetový obchod STORMWARE eForm a následně už můžete vytvořit stránku s objednávkou.

Změna registračních údajů

V e-mailovém potvrzení registrace vám přijde ještě druhý kód, a to číslo pro pozdější změny v registraci. Toto číslo budete potřebovat až v případě, že budete chtít změnit některý z registračních údajů, například e-mail pro doručování objednávek apod. Doporučujeme, abyste tento druhý kód nezadávali ihned do systému POHODA, ale uchovejte ho na bezpečném místě až do chvíle, kdy jej budete potřebovat.
(Pozn.: Druhý kód se také zadává do agendy Internetové obchody.)

Tato služba je v současné době provozovaná pouze pro držitele licence některé z verzí ekonomického systému POHODA.