Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

Registrace

Registraci STORMWARE eForm vyvoláte přímo z ekonomického systému POHODA z agendy Internetové obchody/Nastavení internetových obchodů. Před stiskem tlačítka Zaregistrovat nezapomeňte vyplnit e-mail, na který chcete doručovat objednávky. Tento údaj je neveřejný, zákazník se e-mail pro objednávky nedozví. Ostatní údaje prozatím nevyplňujte, IČO a adresa vaší firmy se převezme z účetnictví.
Pečlivě svůj zadaný e-mail překontrolujte, stejně jako ověřte funkčnost a platnost vaší e-mailové schránky, protože na tuto adresu vám přijde registrační číslo STORMWARE eForm.

Na webové stránce, která se vám otevře v prohlížeči po stisku tlačítka Zaregistrovat, zkontrolujte vložené údaje (e-mail, IČO, adresa), případně je opravte. Přečtěte si podmínky provozování STORMWARE eForm a pokud s nimi budete souhlasit, potvrďte registraci stiskem Souhlasím, zaregistrovat. Během několika minut očekávejte potvrzení, které vám přijde na e-mail pro doručování objednávek. Součástí tohoto potvrzení je i registrační číslo. Vložte jej do programu POHODA (do agendy Internetové obchody). Tím jste aktivovali internetový obchod STORMWARE eForm a následně už můžete vytvořit stránku s objednávkou.

Změna registračních údajů

V e-mailovém potvrzení registrace vám přijde ještě druhý kód, a to číslo pro pozdější změny v registraci. Toto číslo budete potřebovat až v případě, že budete chtít změnit některý z registračních údajů, například e-mail pro doručování objednávek apod. Doporučujeme, abyste tento druhý kód nezadávali ihned do systému POHODA, ale uchovejte ho na bezpečném místě až do chvíle, kdy jej budete potřebovat.
(Pozn.: Druhý kód  se také zadává do agendy Internetové obchody.)

Tato služba je v současné době provozovaná pouze pro držitele licence některé z verzí ekonomického systému POHODA.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288522 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout