Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > STORMWARE eForm > Pro pokročilé

Internetový obchod pro pokročilé

Následující technické informace použijete jen v případě náročnějších nestandardních požadavků na STORMWARE eForm. K provozu samotného internetového obchodu nejsou tyto znalosti nutné.

Přijetí objednávky v jiném XML formátu

Přijímáte jiné XML dokumenty s objednávkou a chcete využít komfortního průvodce importem XML objednávky?

Doručená objednávka XPH je vlastně XML dokument s kořenovým elementem <order>. Při otevření tohoto dokumentu je před samotným importem využit soubor Pohoda\Info\order.xsl s definicí transformace z dokumentu <order> na dokument <eform>. Ten je již importován do ekonomického systému POHODA.
Pozn.: Pohoda je adresář instalace.

Chcete-li pro import transformovat jiný XML dokument na dokument <eform>, vytvořte XSLT soubor Pohoda\Info\root.xsl, kde root je název kořenového elementu importovaného XML souboru.
Samotný import lze aktivovat otevřením souboru XPH (tato přípona je zaregistrována pro otevření v ekonomickém systému POHODA), nebo protokolem eform.

Přidání doplňkové informace

Můžete zpracovat doručenou poštu pomocí vlastního skriptu nebo vlastního programu?

V tomto případě je možné upravit skript objednávkového formuláře a např. ke každé XML položce přidat vlastní doplňkovou informaci (element nebo atribut). Doručený soubor pak necháte zpracovat vaším vlastním programem. Poté jej již standardně otevřete v ekonomickém systému POHODA, tím vytvoříte objednávku. Samozřejmě je nutné upravit transformační soubor Pohoda\Info\order.xsl, který musí při převodu vypustit doplňkové informace, aby docílil správného<eform> formátu.

Pozn.: Tato metoda je použita např. při objednání ŠKOLENÍ POHODA.
Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288294 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout