Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

JavaScript

„Váš prohlížeč nepodporuje (nebo nemáte zapnutý) JavaScript.
Tuto objednávku lze úspěšně dokončit jedině s pomocí JavaScriptu.
Povolte aktivní skriptování v nastavení zabezpečení Vašeho prohlížeče, případně použijte prohlížeč, který JavaScript podporuje (Microsoft Internet Explorer 4, Netscape 6).”

STORMWARE eForm využívá při vyplňování objednávkového formuláře programovací jazyk JavaScript. Tento jazyk podporují všechny moderní internetové prohlížeče, protože jeho použití je bezpečné.

Vypnutý JavaScript

Při nadstandardním zabezpečení prohlížeče je možné, že je používání JavaScriptu vypnuto. Pokud je toto váš případ a např. používáte Microsoft Internet Explorer, zapněte aktivní skriptování v Nástroje / Možnosti sítě internet / karta Zabezpečení / zóna Síť internet / tlačítko Vlastní úroveň / Skriptování / Aktivní skriptování - zvolte Zapnout. Nyní již bude možné objednávku úspěšně dokončit.

Pozn.: v zabezpečení prohlížeče se také nastavuje stahování a spouštění ovládacích prvků ActiveX. Doporučujeme tuto volbu vypnout, případně použít volbu "Dotázat se". Objekt ActiveX je programový kód, který je již umístěn na vašem počítači, případně se stáhne z internetu před zobrazením webové stránky. Spuštění tohoto kódu může být rizikové, protože objekty ActiveX mohou např. pracovat se soubory na disku vašeho počítače. (Samotný JavaScript v sobě takováto nebezpečí neobsahuje.)

Jiný internetový prohlížeč

STORMWARE eForm je ověřen pod prohlížeči Microsoft Internet Explorer 4 (a vyšší) a Netscape 6. Pokud používáte jiný typ prohlížeče a máte s objednáním problémy, váš prohlížeč buď nepodporuje JavaScript, nebo JavaScript nefunguje standardním způsobem. V tomto případě nás prosím kontaktujte, vynasnažíme se STORMWARE eForm upravit i pro tento prohlížeč.
Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288345 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout