Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > STORMWARE eForm > Internetový obchod

STORMWARE eForm - internetový obchod

STORMWARE eForm je unikátní nástroj pro rozjezd a podporu obchodování na internetu. Tento internetový obchod je zdarma součástí ekonomického systému POHODA a umožňuje nabídnout vybrané skladové zásoby na internetu. Přijaté objednávky lze snadno naimportovat do programu POHODA k dalšímu zpracování. Obchod eForm podporuje online platby zákazníka prostřednictvím portálu eKonto.

STORMWARE eForm není internetový obchod klasického typu, ale objednávkový formulář vygenerovaný ekonomickým systémem POHODA, který umožňuje automatický import získaných objednávek do účetnictví. Vytvořený eForm stačí umístit na váš web (stačí obyčejný HTML web, bez podpory aktivního skriptování na straně serveru), do stránek přidat odkazy na tuto objednávku a pak už můžete očekávat objednávky od vašich zákazníků. Objednávky z takto vytvořeného objednávkového formuláře jsou doručovány na vámi zadaný e-mail ve formě přílohy zprávy s příponou XPH (formát XML), kterou POHODA umí automaticky naimportovat.

POHODA: Internetové obchody se nastavují ve stejnojmenné agendě

Než začnete STORMWARE eForm používat, přečtěte si tyto kapitoly:

1. Registrace
2. Vytvoření obchodu
3. Objednání
4. Import objednávky

Kdy je vhodné nasadit STORMWARE eForm?

STORMWARE eForm je určený pro firmy s malým sortimentem nabízeného zboží, pro které použití klasického internetového obchodu není vhodné. STORMWARE eForm je výborné řešení v případě, že vám z internetu denně přichází pouze několik objednávek. Pokud jste o doručené poště informováni pomocí SMS, jste navíc schopni okamžitě vybrat poštu a k importované přijaté objednávce vystavit např. HTML potvrzení o přijetí, které obratem pošlete odběrateli.
Vzhled formuláře můžete přizpůsobit osobitému stylu vašeho webu a HTML stránku umístit na internet k ostatním vašim stránkám, na stejné místo, kde jsou vaši zákazníci zvyklí vás hledat. Celý web, včetně objednání, pak působí jednotně a uceleně.
Při vyvolání stránky s objednávkovým formulářem se žádné údaje nenačítají z databáze, HTML stránka je již kompletně připravena a obsahuje celou nabídku zboží. Tímto zkrátíte dobu načítání stránky a zákazníkům tak nabídnete rychlost odezvy, na kterou jsou na vašem webu zvyklí.

STORMWARE eForm není vhodný pro firmy, které denně vyřizují velké množství objednávek z internetu, znamenalo by to otevírat desítky příloh doručených emailů. V takovém případě raději zvolte klasický internetový obchod, který načítá objednávky klientským programem. Ekonomický systém POHODA podporuje celou řadu takových systémů, takže si stačí jen vybrat.
Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288522 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout