Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > STORMWARE eForm > Import objednávky

Import objednávky

Objednávky vám přicházejí na e-mail zadaný při registraci. Součástí emailu je také příloha s koncovkou XPH (STORMWARE eForm), kterou lze importovat do Pohody. (Příloha XPH využívá formát XML.)

Spusťte program POHODA a otevřete příslušnou účetní jednotku. V poštovním klientovi vyberte zprávu s doručenou objednávkou od zákazníka. Klikněte na přílohu (s koncovkou XPH) a zvolte povel Otevřít přílohu. POHODA vás informuje, že objednávka byla importována. Objednávku z internetu máte k dispozici v agendě Přijaté objednávky.

Pozn.: Případně lze přílohu nejprve uložit na disk, zobrazit tento soubor v Průzkumníkovi a import provést poklepáním na tento soubor. I v tomto případě je potřeba nejprve spustit program POHODA a před importem otevřít příslušnou účetní jednotku.

Pozn.: Pro vybírání emailů s objednávkami doporučujeme používat poštovního klienta, který umí zobrazit přílohy. Systémy umožňující číst poštu přes webové rozhraní vám většinou neumožní zobrazit přílohy ve správné podobě a jsou tedy pro toto použití nevhodné. (Před importem by bylo nutné soubor XPH nejdříve uložit na disk, viz předchozí poznámka.)

V případě nestandardních požadavků na STORMWARE eForm vám pomohou pokyny pro pokročilé.
Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288345 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout