Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací

eKonto

POHODA umožňuje vygenerovat objednávkový formulář STORMWARE eForm včetně možnosti platby bankovním účtem eKonto. V tomto případě realizaci platby bezpečně ověříte pomocí internetu a zboží expedujete spolu s fakturou (daňovým dokladem), kterou vystavíte na základě přijaté objednávky.

Zákazník, který na internetu používá tento typ platby, zvolí ve vašem objednávkovém formuláři způsob platby eKonto, po odeslání objednávky bude přesměrován na zabezpečené stránky eKonto, kde se identifikuje a potvrdí souhlas s platbou.

V textu e-mailu přijaté objednávky uvidíte vybraný způsob platby prostřednictvím účtu eKonto. Objednávka byla odeslána ještě před přihlášením zákazníka k jeho účtu, proto je nutné uskutečnění platby vždy ověřit.
Horní část e-mailu obsahuje odkaz na zabezpečené stránky účtu eKonto. Kliknutím je tedy možné ověřit úspěšnost dokončení konkrétní transakce. (Na konec odkazu dopište heslo přidělené pro ověřování stavu transakce.) Zobrazí se stránka s přehlednou tabulkou popisující transakci. Bližší informace o významu sloupce Status jste se dozvěděli z dokumentace od banky.

Postup zavedení platby eKonto

1. Na stránkách eKonto vyplníte online formulář Zavedení platebního systému (sekce Firemní finance/On-line obchodování/více...).
2. Po tomto prvním kroku vás bude kontaktovat pracovník Raiffeisen bank a po domluvě podepíšete smlouvy.
3. Obdržíte parametry potřebné pro zprovoznění obchodu, především SHOPNAME parametr.
4.  V systému POHODA v nastavení internetového obchodu STORMWARE eForm  v sekci Způsob platby povolíte placení eKonto tlačítkem Nastavit. 
5. Následně zadáte parametr SHOPNAME a vyberete bankovní účet eKonto. Podle potřeby zadejte také konstantní symbol.
6. Vygenerujete HTML objednávkový formulář - nyní už včetně fungující platby.
7. Objednávkový formulář a obrázek ekonto.gif umístíte na své stránky a můžete přijímat platby.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288428 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout