Odemkněte potenciál systému POHODA

Bezplatný předprodejní seminář POHODA E1

Seminář POHODA E1* je určen zájemcům o síťové verze ekonomického systému POHODA. Cílem tohoto semináře je seznámit účastníky s informačním systémem POHODA E1 a poskytnout jim na jednom místě všechny relevantní informace o tomto systému na pomezí ekonomických a ERP systémů.

V průběhu semináře vám přiblížíme vlastnosti a možnosti informačního systému POHODA E1 a na základě porovnání variant Jazz, Standard, Profi, Premium a Komplet v jednotlivých řadách vám představíme jeho rozšířený funkční repertoár. Seminář se bude věnovat také technologii klient–server, na které je systém POHODA E1 postaven, výkonovým a bezpečnostním aspektům, hardwarovým nárokům a dalším technickým podmínkám pro bezproblémový provoz informačního systému POHODA E1.
Termíny a online objednávka

Za účast na semináři není požadován žádný poplatek.

Seminář je určen: zaměstnancům a zástupcům podnikatelských subjektů, které vlastní licenci k libovolné síťové verzi ekonomického systému POHODA, a to v maximálním počtu 2 osob za každý takový subjekt.

* Tento seminář nenahrazuje standardní školení.

Náplň semináře

Seminář na pobočce se koná vždy od 9:00 h do 12:00 h, v případě online semináře je čas jeho konání uvedený přímo na stránce s termíny a objednávkou.

V rámci semináře projdeme hned několik tematických částí:

 • POHODA jako základ systému POHODA E1
 • Rozšířené funkce ve skladovém hospodářství
 • Způsoby definice přístupových práv uživatelů
 • Volitelné parametry a uživatelská rozšíření programu
 • Spouštění externích aplikací
 • Uživatelské rozhraní v angličtině
 • Technické podmínky provozu - klient-server, bezpečnost, výkon a zatížení, rychlost, hardwarové nároky

Maximální počet účastníků semináře je omezený. Pokud se nestihnete přihlásit, ozvěte se nám na info@stormware.cz, pokusíme se vám vyjít vstříc a vypsat nové termíny.


Termíny semináře a objednávka účasti

Stažení programu POHODA Start
 • 500 záznamů v účetním deníku
 • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
 • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
 • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
 • 100 záznamů v ostatních agendách
 • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 504561 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout