Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

Otázky a odpovědi pro ekonomický systém POHODAotázka

Jak mohu produkt aktivovat, pokud nemám počítač připojen na internet?

odpověď
Pokud nemáte na Vašem počítači možnost aktivovat program POHODA online, je možné zvolit v průvodci aktivací možnost „Uložit požadavek do souboru a provést aktivaci pomocí tohoto souboru na jiném počítači“. Zde je možné uložit soubor s požadavkem do Vámi zvolené složky např. na přenosné zařízení. Jakmile se dostanete na PC, kde je k dispozici internet, vygenerovaný soubor použijete k aktivaci programu POHODA na stránce www.stormware.cz/aktivace, kde zadáte cestu k vygenerovanému souboru. Na základě načtených údajů bude vygenerován soubor s aktivačním klíčem Response.xml, který následně použijete k aktivaci programu POHODA.
Aktivaci programu POHODA můžete také provést tak, že v průvodci aktivací zvolíte možnost „Aktivovat zasláním dopisu poštou“. Prostřednictvím průvodce bude vygenerována žádost o aktivační klíč, kterou zašlete na adresu firmy STORMWARE s.r.o. Na základě této žádosti Vám bude do 15 dnů zaslán aktivační klíč.
Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím