Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Partneři > Stupně partnerství

Stupně partnerství

Prodejce

Registrovaným obchodním partnerem společnosti STORMWARE se po splnění určitých podmínek může stát fyzická nebo právnická osoba podnikající v oboru souvisejícím s produkty naší společnosti. Prodejce je oprávněn obchodovat našimi produkty vlastním jménem v souladu s Všeobecnými podmínkami pro obchodní partnery.

Certifikovaný partner

Série odborných certifikací osvědčuje znalosti partnera v dané oblasti a informuje zákazníka o kvalitě nabízených služeb. Současně tak usnadňuje zákazníkovi výběr vhodného partnera pro realizaci konkrétního obchodního případu.


Certifikovaný partner POHODA

Certifikovaný partner POHODA je specialista na otázky související s možnostmi ekonomického systému POHODA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu POHODA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner PAMICA

Certifikovaný partner PAMICA je specialista na otázky související s možnostmi personálního a mzdového systému PAMICA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu PAMICA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner instalace PZD

Certifikovaný partner instalace PZD je specialista na instalaci a nastavení systému pobočkového zpracování dat včetně posouzení vhodnosti nasazení tohoto systému.


Certifikovaný partner instalace SQL/E1

Certifikovaný partner instalace SQL/E1 je specialista na instalaci a nastavení systému PAMICA SQL, POHODA SQL a POHODA E1, a SQL serverů společnosti Microsoft.

 

Certifikovaný partner Business Intelligence / Business Intelligence Lite

Certifikovaný partner instalace Business Intelligence a Business Intelligence Lite je specialista na instalaci a nastavení systému POHODA Business Intelligence a tvorby výstupů z tohoto systému.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 366951 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: