Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Poradíme vám, jak vybrat účetní program za rozumnou cenu. Seminář je zdarma

Stupně partnerství

Prodejce

Registrovaným obchodním partnerem společnosti STORMWARE se po splnění určitých podmínek může stát fyzická nebo právnická osoba podnikající v oboru souvisejícím s produkty naší společnosti. Prodejce je oprávněn obchodovat našimi produkty vlastním jménem v souladu s Všeobecnými podmínkami pro obchodní partnery.

Certifikovaný partner

Série odborných certifikací osvědčuje znalosti partnera v dané oblasti a informuje zákazníka o kvalitě nabízených služeb. Současně tak usnadňuje zákazníkovi výběr vhodného partnera pro realizaci konkrétního obchodního případu.


Certifikovaný partner POHODA

Certifikovaný partner POHODA je specialista na otázky související s možnostmi ekonomického systému POHODA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu POHODA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner PAMICA

Certifikovaný partner PAMICA je specialista na otázky související s možnostmi personálního a mzdového systému PAMICA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu PAMICA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner instalace PZD

Certifikovaný partner instalace PZD je specialista na instalaci a nastavení systému pobočkového zpracování dat včetně posouzení vhodnosti nasazení tohoto systému.


Certifikovaný partner instalace SQL/E1

Certifikovaný partner instalace SQL/E1 je specialista na instalaci a nastavení systému PAMICA SQL, POHODA SQL a POHODA E1, a SQL serverů společnosti Microsoft.

 

Certifikovaný partner Business Intelligence / Business Intelligence Lite

Certifikovaný partner instalace Business Intelligence a Business Intelligence Lite je specialista na instalaci a nastavení systému POHODA Business Intelligence a tvorby výstupů z tohoto systému.