Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Stupně partnerství

Prodejce

Registrovaným obchodním partnerem společnosti STORMWARE se po splnění určitých podmínek může stát fyzická nebo právnická osoba podnikající v oboru souvisejícím s produkty naší společnosti. Prodejce je oprávněn obchodovat našimi produkty vlastním jménem v souladu s Všeobecnými podmínkami pro obchodní partnery.

Certifikovaný partner

Série odborných certifikací osvědčuje znalosti partnera v dané oblasti a informuje zákazníka o kvalitě nabízených služeb. Současně tak usnadňuje zákazníkovi výběr vhodného partnera pro realizaci konkrétního obchodního případu.


Certifikovaný partner POHODA

Certifikovaný partner POHODA je specialista na otázky související s možnostmi ekonomického systému POHODA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu POHODA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner PAMICA

Certifikovaný partner PAMICA je specialista na otázky související s možnostmi personálního a mzdového systému PAMICA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu PAMICA z technického i účetního hlediska.


Certifikovaný partner instalace SQL/E1

Certifikovaný partner instalace SQL/E1 je specialista na instalaci a nastavení systému PAMICA SQL, POHODA SQL a POHODA E1, a SQL serverů společnosti Microsoft.

 

Certifikovaný partner Business Intelligence / Business Intelligence Lite

Certifikovaný partner instalace Business Intelligence a Business Intelligence Lite je specialista na instalaci a nastavení systému POHODA Business Intelligence a tvorby výstupů z tohoto systému.