Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Online konzultace k systému
PAMICA

Líbí se vám funkce a možnosti personálního a mzdového systému PAMICA? Zvažujete už jeho koupi a chcete se o něm dozvědět více? Rádi vám Pamicu představíme a ukážeme, v čem by konkrétně vám mohla být nápomocná. Stačí vyplnit formulář a my se vám ozveme, abychom se společně domluvili na termínu online konzultace (do poznámky už klidně můžete nějaký navrhnout). Jestli program PAMICA ještě nemáte, konzultace je zcela zdarma.

 

Co se na konzultaci dozvíte?

  • Představíme vám mzdové funkce (položky mezd, exekuční a insolvenční srážky, souběh pracovních poměrů, výpočet dovolené...).
  • Popíšeme vám personální funkce (evidence uchazečů o práci, kontrola termínů pracovně-lékařských prohlídek, evidence pracovních pozic, upomínky...).
  • Ukážeme si, jak se personální systém aktualizuje a reaguje na současnou legislativu.
  • Pomůžeme vybrat vhodnou variantu a řadu systému právě pro vás.
  • Probereme, jak je to s přechodem na program PAMICA a s propojením na účetní program.
  • Podíváme se také, jaké nabízí PAMICA možnosti rozšíření, například o docházkový systém.

 

Jak konzultace probíhá?

  • Jestli program PAMICA ještě nemáte, konzultace je zcela zdarma. Stačí vyplnit formulář a společně se domluvíme na konkrétním termínu.
  • Konzultace trvá přibližně 30 minut, jelikož ale jeho náplň variabilně přizpůsobujeme vašim konkrétním otázkám, může to být i déle.
  • Vše proběhne online přes aplikaci Microsoft Teams. Před začátkem semináře vám do e-mailu zašleme odkaz, na který stačí kliknout a v daný čas se s vámi spojíme. Do počítače není potřeba nic stahovat, vše probíhá online přes web. Je tak nutné být připojený na internet a dále mít sluchátka s mikrofonem (dostačovat může integrovaný mikrofon s reproduktory v notebooku). Ideální je také webkamera, není to ale podmínka.

 

Přihlaste se na online konzultaci

Bezplatná individuální konzultace systému PAMICA

Líbí se vám funkce a možnosti personálního a mzdového systému PAMICA? Chcete se o něm dozvědět více nebo už dokonce zvažujete jeho koupi? Rádi vám Pamicu představíme a ukážeme, v čem by konkrétně vám mohla být nápomocná. Stačí vyplnit formulář a ozveme se vám, abychom se společně domluvili na termínu konzultace.


Firma:*


Jméno a příjmení:*


Telefon:


E-mail:*


Pobočka:*







Poznámka:
(můžete nám např. napsat, jaké termíny pro konzultaci se vám nejlépe hodí)
   

Prohlášení o ochraně osobních údajů.