Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Jarní restart vašeho podnikání

Akce již skončila.

Získejte k nákupu nového účetního software 60 minut s lektorem zdarma

Jarní restart vašeho podnikání

Dopřejte svému podnikání jarní restart a získejte pohodu v účetnictví, kterou vaše firma potřebuje. K nákupu nového účetního software poskytujeme během jara speciální restartovací balíček, který obsahuje mimo jiné 60 minut s naším lektorem zdarma. Během nich můžete probrat vše, co vás zajímá, od optimalizace nastavení programu přes individuální zaškolení vašich zaměstnanců až po různá uživatelská rozšíření.

PŘIHLÁSIT SE NA ONLINE KONZULTACI

Na bezplatné konzultaci se domluvíme na výběru software i zaškolení zdarma.
Akce neplatí při nákupu přes e-shop

Čerpejte výhody restartovacího balíčku

  • 60 minut s naším lektorem zdarma (obsah konzultace přizpůsobíme na míru vašim potřebám, může jít např. o individuální zaškolení, optimalizaci nastavení či uživatelská rozšíření)
  • 300 Kč sleva na individuální online školení (slevu uplatníte po domluvě s konzultantem)
  • e-learningová videa a online kurzy, které pomohou vašim zaměstnancům se začátky v programu
  • další online podpora v podobě online příručky, videonávodů či databáze FAQ

60 minut s lektorem zdarma

Jednou z velkých výhod restartovacího balíčku, který získáte s nákupem našeho software, je 60 minut s lektorem zdarma. Obsah tohoto zaškolení bude plně záviset na vašich potřebách, můžeme se zaměřit na individuálním zaškolení, optimalizaci nastavení nebo třeba různá uživatelská rozšíření programu.Online konzultace

Využije jarní akce i při přechodu na vyšší řadu programu

Účetní software POHODA už máte, ale vaše stávající řada už nestačí vašim nárokům? Akce Jarní restart se vztahuje i na přechod na vyšší řadu SQL nebo E1, i vy tak můžete čerpat výhod restartovacího balíčku, stačí si domluvit online konzultaci zdarma a my už vám se vším pomůžeme a poradíme.Přejděte na vyšší řadu

Jak využít akce Jarní restart

  • Objednejte se na online konzultaci zdarma, kde vám poradíme s výběrem vhodné varianty
  • Zakupte si účetní software prostřednictvím našeho konzultanta (vztahuje se na všechny produkty STORMWARE, nelze využít pro nákupy přes e-shop)
  • Domluvte si 60 min. online zaškolení s lektorem zdarma

Je to jednoduché, stačí se objednat zdarma na online konzultaci, kde společně probereme vaše požadavky a vybereme pro vás tu nejvhodnější variantu účetního software. A jakmile si nový program koupíte, můžete už plně využívat výhody restartovacího balíčku, který s nákupem získáte.

Pomůžeme restartovat vaše podnikání. Domluvte si online konzultaci zdarma a využijte speciálního jarního balíčku