Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Kontakty > O nás > ČEKIA Stability Award 2013

ČEKIA Stability Award 2013

STORMWARE mezi prestižní stovkou nejstabilnějších firem

ČEKIA Stability Award 2013: AAA – Excelentní. To je prestižní ratingové ocenění, které v červnu 2013 získala naše společnost. Zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy České republiky.

Hodnocení ČEKIA Stability Award vyhlašuje Bisnode ve spolupráci se Sdružením CZECH TOP 100. Výsledky hodnocení jsou každoročně vyhlašovány v rámci žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii Nejstabilnější firma roku. Získané ocenění deklaruje, že hodnocená společnost praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací o posledních výsledcích svého hospodaření nebo o vlastní struktuře. Hodnocení tohoto formátu výrazně zvyšuje důvěryhodnost firmy a poskytuje nezávislý finanční a nefinanční pohled na bonitu firmy.

Společnost STORMWARE získala nejvyšší možné ocenění ČEKIA Stability Award 2013: AAA – Excelentní. To vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně rizika úpadku. Díky ratingovému hodnocení tří „áček“ se tak řadíme mezi 2 % nejúspěšnějších firem v České republice.

„Za takové ocenění jsme samozřejmě velmi rádi, především kvůli našim zákazníkům. Vyvíjíme účetní a další ekonomické systémy, které jsou pro mnoho z nich důležitým pomocníkem při jejich podnikání. Naše firma i naše produkty tedy musí být spolehlivými partnery pro všechny, kdo nám dají důvěru a naše produkty používají. Naši uživatelé tak i díky výsledku tohoto nezávislého zdroje získávají jakýsi důkaz o tom, že se na nás mohou spolehnout a že jsme pro ně partnerem stabilním, připraveným poskytovat jim i nadále kvalitní zákaznickou podporu a servis,“ uvádí k získanému ocenění pan Ivo Storm, jednatel společnosti STORMWARE.

Pro STORMWARE má toto ocenění ještě jeden význam. Letos slavíme 20. výročí od založení a získat ocenění, jež nás řadí mezi stovku nejstabilnějších a nejspolehlivějších firem tuzemska, je samozřejmě hezký dárek k těmto významným kulatým narozeninám.

Hodnocení ČEKIA Stability Award 2013 pro společnost STORMWARE

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 499385 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout