Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Cizinec (formulář)

Podle zákona o zaměstnanosti není za cizince považován občan Evropské unie, ani jeho rodinný příslušník, stejně jako není cizincem rodinný příslušník občana České republiky uvedený v § 3 odst. 3 zákona o zaměstnanosti.

Agenda Personalistika ekonomického systému POHODA obsahuje formulář s označením Cizinec. Využívá se v případě, kdy účetní jednotka (zaměstnavatel) zaměstnává cizince. Do pole Údaje o cizinci se zapisují údaje, které se mají tisknout na mzdový list. Lze uvést například číslo pasu, kód státu, jehož je takový zaměstnanec rezidentem, DIČ a rodné číslo, pokud mu byly přiděleny.

Každému zaměstnanci - cizinci je zapotřebí správně vyplnit údaje o trvalém pobytu ve formuláři Zaměstnanec. Zadání údaje má zásadní vliv na korektní vyplnění tiskových sestav Evidenční list důchodového pojištění, Mzdový list a Oznámení o nástupu do zaměstnání (skončení zaměstnání).


Mohlo by vás také zajímat:
Mzdy a personalistika programu POHODA

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501990 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: