Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu

Centrála

S pojmem Centrála se setkají ti uživatelé ekonomického systému POHODA, kteří využívají pobočkového zpracování dat, neboli PZD. To umožňuje sehrávání dat z firemních poboček nebo klientů účetních firem. V praxi to znamená, že doklady z jedné účetní jednotky mohou být pořizovány na několika vzájemně nepropojených místech (třeba pobočkách).

Data účetní jednotky se však shromažďují do jedné centrální databáze. Mezi centrálou a pobočkou pak může docházet k výměně dat oběma směry, a to pomocí datových souborů, kterým se říká balíčky dat.

Pro správné zprovoznění PZD je třeba mít zakoupenu samostatnou základní licenci systému POHODA, a to pro každou budoucí pobočku, a pro centrální databázi (centrálu) ještě tzv. datovou centrálu, která je označena jako POHODA PZD.

Nastavení PZD probíhá v několika krocích – od nastavení centrály a všech poboček, které budou pro výměnu dat využívány, přes nastavení příslušných voleb pro automatické odesílání a příjmy balíčků dat až po definici práv pro jednotlivé pobočky i pro centrálu. Jedním z kroků je rovněž vytvoření poboček na vzdáleném pracovišti.


Mohlo by vás také zajímat:

Elektronické bankovnictví
XML komunikace

 

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 501519 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: