Zhlédněte naši minisérií videí, jak vést v Pohodě plnohodnotnou prodejnu
3 řady Pohody

Ceník programu POHODA

POHODA poroste s vámi. Nejlevnější varianta plně vyhoví podnikateli, který na jednom počítači zpracovává daňovou evidenci. Síťové verze programu jsou zase ideálním řešením pro nasazení v počítačové síti malých a středních firem. Systémy POHODA SQL a POHODA E1 postavené na technologii klient-server zvládnou i desítky uživatelů v síti.

POHODA E1
POHODA SQL
POHODA

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Doplňky a rozšíření
Doplňky a rozšíření
pořízení
SERVIS
Se službou SERVIS bude váš program POHODA stále moderní a aktuální. Nemusíte se obávat legislativních změn, POHODA vše zařídí za vás. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu POHODA je uživatelům poskytován zdarma. Zákazníci, kteří si program zakoupí v posledních čtyřech měsících roku, mají SERVIS zdarma i pro rok následující.
Business Intelligence Business Intelligence Doplněk Business Intelligence vám nabídne okamžité a přesné analýzy dat, stejně jako různé úhly pohledu.
více

doplněk pro analýzu a reporting dat
od 10 980 Kč
od 2 720 Kč
POHODA Afilace POHODA Afilace Přístup zaměstnanců další, majetkově propojené firmy k jednomu společnému systému.
Lze dokoupit k řadám:
POHODA, POHODA SQL, POHODA E1

Lze dokoupit k variantám:
Jazz, Standard, Profi, Premium, Komplet

přístup zaměstnanců další, majetkově propojené firmy
7 980 Kč
1 840 Kč
POHODA English UI POHODA English UI Rozšíření o uživatelské rozhraní v anglickém jazyce.
více
Lze dokoupit k řadám:
POHODA SQL, POHODA E1

Lze dokoupit k variantám:
Jazz, Standard, Profi, Premium, Komplet

uživatelské rozhraní v angličtině
7 980 Kč
1 840 Kč
POHODA Look POHODA Look Varianta sloužící k prohlížení a kontrole účetních dat a dokladů pořízených v jakékoliv jiné variantě systému POHODA a k tisku sestav. Je určena pro klienty účetních firem, kteří si nechávají účetnictví zpracovávat externě.
více

varianta k prohlížení účetnictví
zdarma
zdarma
mPOHODA Start mPOHODA Aplikace pro vystavování faktur a dalších prodejních dokladů. Fakturovat zdarma může každý, a to do vyčerpání nastavených limitů. Pokud budete chtít fakturovat bez omezení, můžete přejít na plnou verzi.
více

aplikace pro mobilní fakturaci a prodej
zdarma
zdarma
mKasa mKasa Aplikace vytvořená přímo pro účely mobilního prodeje. Je určená pouze pro vlastníky programu POHODA s aktuálním SERVIS nebo předplatitele aplikace mPOHODA.
více

mobilní aplikace pro rychlý prodej
zdarma
zdarma
REPORT Designer REPORT Designer Editor REPORT Designer je doplněk pro komfortní úpravu tiskových sestav. Je součástí programu POHODA.
více

editor tiskových sestav
zdarma
zdarma

Ceny jsou uvedeny bez DPH a platí od 1. 9. 2023.

Jak si objednat program POHODA, jeho doplňky či SERVIS?

Pro zakoupení služeb SERVIS 2024 ? Se službou SERVIS bude váš program POHODA stále moderní a aktuální. Nemusíte se obávat legislativních změn, POHODA vše zařídí za vás. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, zavolejte nám, rádi vám pomůžeme.

SERVIS se platí jednou ročně s tím, že v roce zakoupení programu POHODA je uživatelům poskytován zdarma. Zákazníci, kteří si program zakoupí v posledních čtyřech měsících roku, mají SERVIS zdarma i pro rok následující.
je zapotřebí vlastnit SERVIS 2023. Pokud máte starší verzi programu POHODA (2022 a starší), pro doplnění legislativních aktualizací a funkčních změn za všechny vynechané roky je zapotřebí uhradit 1,5násobek z aktuální ceny SERVIS. Kontaktujte obchodní oddělení.