Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Jsme připraveni vám pomoci s rozšířením vaší síťové licence programu

Otázky a odpovědi pro Mobilní aplikaceotázka

Mám program POHODA s aktuální službou SERVIS, takže k němu mohu zdarma používat mobilní aplikace pro EET (mPOHODA a POHODA mKasa). V programu zároveň vedu účetnictví ještě dalším firmám, mohou i ony evidovat tržby v mobilních aplikacích STORMWARE?

odpověď

V tomto případě nemohou – bezplatné používání funkcí pro EET v aplikacích mPOHODA a POHODA mKasa je přímo vázáno na majitele licence programu POHODA (ostatně i samotný program POHODA smí používat pouze jeho vlastník – můžete v něm tedy vést účetnictví dalším firmám, ale jeho sdílení či půjčování těmto firmám už není v souladu s licenčními podmínkami). Funkce pro EET v aplikacích budou proto přístupné pouze Vám, jakožto majiteli licence, a zpřístupní se po zadání Vašeho IČ a ID zákazníka vydávaného při zakoupení této licence.

Řešením pro ty, kteří chtějí využívat mobilní aplikace k evidování tržeb, je zakoupit si minimálně základní licenci programu POHODA a mít ho vždy v aktuální verzi. K ní automaticky dostanou zdarma obě mobilní aplikace, přičemž instalace samotného programu není nutná, doklady může podnikateli zpracovávat účetní firma ve svém programu POHODA. Výhodou navíc je, že se tak podnikatel vyhne drahým měsíčním paušálům. Více o tomto řešení na webu aplikace mPOHODA.

Pomohla Vám tato odpověď?   Ano Ne Nevím