Odemkněte potenciál systému POHODA

Jak se stát obchodním partnerem

V oboru informačních a ekonomických systémů zaujímá společnost STORMWARE přední místo. Získali jsme řadu ocenění, ale největším oceněním pro nás je, že v České republice používá naše produkty více než 100 tisíc uživatelů. Naše vlastní kvalitní softwarové produkty a širokou zákaznickou podporu nabízíme i pro obchodní síť Prodejců a Certifikovaných partnerů.

Obchodní partneři nakupují naše produkty a prodávají je svým jménem koncovým zákazníkům. Obchodní partneři jsou rozděleni do dealerských kategorií podle certifikací a obratu dosaženého v předchozím roce. Nový partner je automaticky zařazen do kategorie Prodejce.

Obchodní partneři nemají exkluzivitu, ale ani žádná teritoriální omezení. Také se nemusí zavazovat k objemům prodeje. Kromě dodržování Všeobecných podmínek pro obchodní partnery pro ně z navázání obchodního vztahu nevyplývají žádné další povinnosti.

Staňte se i vy naším obchodním partnerem pro Českou republiku.

Kdo se může stát obchodním partnerem?

Obchodním partnerem STORMWARE s.r.o. se může stát fyzická nebo právnická osoba:

  • obchodující v oboru informačních technologií nebo
  • vedoucí účetnictví na zakázku nebo
  • poskytující daňové poradenství nebo
  • poskytující auditorské služby.

Jak se stát obchodním partnerem?

Jednoduše. Stačí se zaregistrovat. Při registraci předložíte kopii některého z těchto dokladů: výpis z živnostenského rejstříku prokazující oprávnění podnikat v oblasti nákupu zboží za účelem jeho dalšího prodeje (podmínkou je prokázání podnikání v oboru informačních technologií), živnostenské oprávnění pro vedení účetnictví, registrace v komoře auditorů nebo daňových poradců.

Účetní firmy, auditoři a daňoví poradci se mohou stát Partnery pouze v případě, že již mají u Výrobce registrovanou platnou licenci aktuální verze ekonomicko-informačního systému POHODA ve variantě obsahující účetnictví.

Zaregistrovat se můžete nejlépe přímo zde vyplněním registračního formuláře. Potvrzení registrace obdržíte písemnou formou nebo e-mailem společně s dalšími informacemi.

Kontaktní e-mail pro obchodní partnery: partner@stormware.cz.