Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > Partneři > Jak se stát obchodním partnerem

Jak se stát obchodním partnerem

V oboru informačních a ekonomických systémů zaujímá společnost STORMWARE přední místo. Získali jsme řadu ocenění, ale největším oceněním pro nás je, že v České republice používá naše produkty více než 100 tisíc uživatelů. Naše vlastní kvalitní softwarové produkty a širokou zákaznickou podporu nabízíme i pro obchodní síť Prodejců a Certifikovaných partnerů.

Obchodní partneři, nakupují naše produkty a prodávají je svým jménem koncovým zákazníkům. Obchodní partneři jsou rozděleni do dealerských kategorií podle certifikací a obratu dosaženého v předchozím roce. Nový partner je automaticky zařazen do kategorie Prodejce.

Obchodní partneři nemají exkluzivitu, ale ani žádná teritoriální omezení. Také se nemusí zavazovat k objemům prodeje. Kromě dodržování Všeobecných podmínek pro obchodní partnery pro ně z navázání obchodního vztahu nevyplývají žádné další povinnosti.

Staňte se i vy naším obchodním partnerem pro Českou republiku.

Kdo se může stát obchodním partnerem?

Obchodním partnerem STORMWARE s.r.o. se může stát fyzická nebo právnická osoba:

  • obchodující v oboru informačních technologií nebo
  • vedoucí účetnictví na zakázku nebo
  • poskytující daňové poradenství nebo
  • poskytující auditorské služby.

Jak se stát obchodním partnerem?

Jednoduše. Stačí se zaregistrovat. Při registraci předložíte kopii některého z těchto dokladů: výpis z živnostenského rejstříku prokazující oprávnění podnikat v oblasti nákupu zboží za účelem jeho dalšího prodeje (podmínkou je prokázání podnikání v oboru informačních technologií), živnostenské oprávnění pro vedení účetnictví, registrace v komoře auditorů nebo daňových poradců.

Účetní firmy, auditoři a daňoví poradci se mohou stát Partnery pouze v případě, že již mají u Výrobce registrovanou platnou licenci aktuální verze ekonomicko-informačního systému POHODA ve variantě obsahující účetnictví.

Zaregistrovat se můžete nejlépe přímo zde vyplněním registračního formuláře. Potvrzení registrace obdržíte písemnou formou nebo e-mailem společně s dalšími informacemi.

Kontaktní e-mail pro obchodní partnery: partner@stormware.cz.

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 366951 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout
Stiahnutie programu Pitný režim POHODA
Vyplňte e-mail: