Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

Jak začít podnikat
a vyzrát na úřady?

Nečekejte žádné nudné předčítání paragrafů. Místo toho vám naservírujeme spoustu praktických tipů i mnohdy opomíjených informací, díky kterým vyzrajete na úřady a úspěšně nastartujete svůj business. Bezplatný online seminář ve stylu mini rozhovorů dvou odborníků na účetnictví je jako stvořený pro všechny, kteří se rozhodli neohroženě skočit do vod podnikatelského světa.

 
Little talks
Online seminář zdarma
31. 8. 2021 / 15.00–16.30

Proč vyzkoušet online seminář?

Zcela zdarma

Účast na semináři je bezplatná, stačí se jen zaregistrovat. Na seminář se pak připojíte kliknutím na zaslaný odkaz.

Z pohodlí domova

Seminář proběhne online přes aplikaci Microsoft Teams, takže se ho můžete zúčastnit z pohodlí svého domova či kanceláře.

Zkušení lektoři

Seminářem vás provede dvojice našich zkušených lektorů, kteří vám předají spoustu užitečných tipů ze své každodenní praxe.

Prostor pro dotazy

Kdykoliv v průběhu semináře se lektorů můžete zeptat na cokoliv, co vás bude zajímat. Své dotazy nám můžete zaslat i předem.

Co zajímavého se dozvíte?

 • Je výhodnější podnikat jako OSVČ nebo si založit firmu? – PRO a PROTI
 • Jaká jsou specifika jednotlivých živností? Jde to i bez živnostenského oprávnění?
 • K čemu slouží jednotný registrační formulář aneb Dejte o sobě vědět úřadům
 • Datová schránka jako „13. komnata“ živnostníka, fakta a mýty o její funkčnosti
 • DPH, silniční daň, daň z příjmů – v jakých případech se k nim musíte registrovat?
 • Kdy se vyplatí uplatňovat výdaje paušálem a jak si zjednodušit povinnou evidenci příjmů
 • Využívání firemního účtu i pro soukromé účely – v čem je háček?
 • Jak ušetřit za pohodový účetní systém díky akci pro začínající podnikatele

Kdy a jak online seminář proběhne?

 • Seminář se uskuteční v úterý 31. 8. 2021, začínáme v 15.00 hod. a naše setkání ve stylu „little talks“ bude trvat přibližně 1,5 hodiny. Kdykoliv v průběhu se nás přitom můžete na cokoliv doptávat prostřednictvím chatu – rádi seminář i o něco protáhneme, abychom stihli zodpovědět co nejvíc vašich dotazů.
 • Zdarma se registrujte a my vám do e-mailu pošleme odkaz na online vysílání. Určitě vás už teď napadá spousta oblastí, se kterými potřebujete při startu podnikání poradit. Řekněte nám o nich prostřednictvím dotazníku (pošleme vám odkaz hned po registraci) a pokusíme se je zodpovědět v průběhu semináře.
 • Vysíláme online přes aplikaci Microsoft Teams. Do počítače nemusíte nic stahovat, vše probíhá online přes web, takže je nutné být připojený k internetu. V daný den a čas pak stačí kliknout na odkaz v zaslaném e-mailu a rázem se ocitnete na semináři. S lektory budete moci komunikovat pomocí chatu.
 • Online seminář je určen všem začínajícím podnikatelům, kteří chtějí maximálně urychlit vyřízení všech nezbytných záležitostí na úřadech a mít tak více času na vlastní business. Maximální kapacita semináře je 50 účastníků, takže s registrací příliš neotálejte.

Seminářem vás provede dvojice našich lektorů

Vladimír Saska
vedoucí pobočky v Plzni

Vláďa je v oblasti účetnictví pro podnikovou i příspěvkovou sféru odborníkem na slovo vzatým. Orientuje se v problematice zakládání živností a díky svým dlouholetým zkušenostem už mnohým klientům pomohl nastartovat jejich podnikání. Jako vedoucí pobočky STORMWARE v Plzni a lektor mnoha kurzů a školení se pravidelně setkává s podnikateli a jejich každodenními příběhy, kterými rád obohacuje své prezentace.

 
Marta Lukácsová
senior konzultant na pobočce v Praze

Marta ve své vlastní praxi již řadu let vede účetnictví a zpracovává mzdy několika živnostníkům i větším firmám, plátcům i neplátcům DPH, se zaměstnanci i bez nich. Ve světě účetnictví, daní i personálních záležitostí je proto jako ryba ve vodě. Navíc lektoruje takřka veškerá školení společnosti STORMWARE, takže skvěle rozumí informačním potřebám svých posluchačů a s nadšením jim předává vlastní zkušenosti i zkušenosti svých klientů.

Registrujte se na online seminářzdarma   /   31. 8. 2021   /   15.00–16.30 hod.   /   max. kapacita 50 účastníků

Kapacita online semináře je již naplněnáPokud jste se nestihli přihlásit, ozvěte se nám na kurzy@stormware.cz.
Pokusíme se vypsat nový termín semináře.
Máme ještě dostatek volných míst – dejte o semináři vědět i ostatním. :-) Zbývá jen několik posledních míst – neváhejte a registrujte se už nyní. Zbývá poslední volné místo – registrujte se už nyní.