Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > STORMWARE eForm

STORMWARE eForm

Názvem STORMWARE eForm označujeme dvě technologie, obsažené v ekonomickém systému POHODA - objednávkový systém pro zřízení jednoduchého internetového obchodu a obecně použitelné definice usnadňující elektronický přenos obchodních dokladů mezi firmami.

STORMWARE eForm - internetový obchod

STORMWARE eForm je unikátní nástroj pro rozjezd a podporu obchodování na internetu. Tento internetový obchod je zdarma součástí ekonomického systému POHODA a umožňuje nabídnout vybrané skladové zásoby na internetu. Přijaté objednávky lze snadno naimportovat do systému POHODA k dalšímu zpracování. Obchod eForm podporuje online platby zákazníka prostřednictvím portálu eKonto.

Podrobné informace...

STORMWARE eForm - přenos obchodních dokladů (XML)

Používá Vaše firma k výměně obchodních dokumentů (faktury, objednávky) pouze klasickou "papírovou" cestu? Nebo Vaši obchodní partneři mohou tyto dokumenty zaslat také elektronicky, například jako přílohu emailu? Pak jednoznačně používejte XML a neopisujte doklady ručně! Váš ekonomický systém vyhledá v adresáři adresu dodavatele/odběratele, naváže položky dokladu na Vaši skladovou evidenci, zkontroluje ceny na dokladu dle nastavené cenové politiky a o průběhu celého importu Vás bude přehledně informovat v průvodci importem.

Použití protokolu eform přináší uživatelům ekonomického systému komfort a vysokou úsporu času. Doklad doručený emailem (jako příloha HTML) stačí otevřít a kliknutím na tlačítko "Import" doklad naimportovat do libovolného ekonomického systému.

Podrobné informace...

Schéma eForm dokladu
 eForm

Schéma internetové objednávky
 XPH

Stažení programu POHODA Start
  • 500 záznamů v účetním deníku
  • 200 záznamů v peněžním deníku daňové evidence
  • 200 záznamů v agendě skladových pohybů
  • 10 záznamů v agendách majetku a mezd
  • 100 záznamů v ostatních agendách
  • 20 použití funkcí pro práci s daty

Jméno a příjmení:*
IČ:
Firma:
Ulice:
PSČ, Obec:*
E-mail:*
Odeslat a stáhnout

Program POHODA Start
si již stáhlo 288758 uživatelů


POHODA Start má po registraci časové omezení do 31. 12. 2017. Po uplynutí tohoto období bude možné nainstalovat novou verzi a pokračovat v bezplatném používání v dalším roce.

Jakmile dojde k překročení limitu volných záznamů nebo uplyne časové omezení, budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

POHODA Start má bez registrace limit 200 volných záznamů v účetním deníku, resp. 100 záznamů v peněžním deníku a je možné ji používat 3 měsíce od první instalace na počítač (nebo do konce roku 2017, pokud je blíž než za 3 měsíce od první instalace). Pokud si přejete tyto počáteční limity zvýšit, zvolte si stažení s registrací na záložce A v tomto okně. Registraci je případně možné provést i později přímo z programu POHODA Start.

Po vyčerpání limitů budou tiskové sestavy označeny slovem NEPLATNÉ.

Pokud si později koupíte plnou verzi programu POHODA, budete do ní moct převést všechna data pořízená v programu POHODA Start a pokračovat s nimi dále bez omezení.

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Na e-mail uvedený ve formuláři obdržíte registrační číslo.

Nainstalujte program POHODA Start do svého počítače. Při spouštění programu stiskněte tlačítko Registrace. V průvodci vyberte možnost Zadat registrační číslo programu POHODA Start a na další straně vyplňte zaslané registrační číslo.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout

Děkujeme Vám, že jste si vybrali program POHODA Start.

Pokud stahování nezačne do 15 vteřin, klikněte na tlačítko Stáhnout

Stáhnout