Portál POHODA

Portál POHODA nabízí informace, které vám usnadní orientaci v daních, účetnictví, mzdách i legislativních novinkách. Vše důležité pro vaše podnikání je nyní na jednom místě.

POHODA plus

Populární projekt představuje aplikace, zařízení a služby našich partnerů, které z komplexního a univerzálního systému POHODA dělají řešení na míru.

Firmy.POHODA.cz

Zavítejte do online katalogu Firmy.POHODA.cz, který sdružuje registrované uživatele ekonomického systému POHODA, a najděte si snadno a rychle třeba nového obchodního partnera.

Partneři

Najděte si prodejce produktů STORMWARE ve svém regionu. Z našeho přehledu zjistíte také úroveň jejich odbornosti, kterou dokládají dosažené certifikace.

Daňoví poradci a účetní firmy

Hledáte daňového poradce či firmu zpracovávající účetnictví? Subjekty v našem seznamu pracují s programem POHODA, takže předávání podkladů bude hračka.

Referenční zákazníci

Váháte, zda je pro vás POHODA ta pravá? S rozhodováním vám může pomoci databáze našich referenčních zákazníků. Zalistujte v ní a přesvědčte se sami.

POHODOVÁ škola

Projekt pomáhá zdokonalit výuku účetnictví v programu POHODA a posílit kvalifikaci studentů. Výhody přináší také školám, které se do projektu zapojí.

Certifikát POHODA

Chcete mít objektivně posouzeno, jak ovládáte program POHODA? Úspěšní absolventi testu získávají certifikát potvrzující vysokou úroveň práce s programem POHODA.