POHODA Business Intelligence Komplet

Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > POHODA Business Intelligence > POHODA Business Intelligence Komplet

Řešení POHODA Business Intelligence Komplet zahrnuje tři scénáře pro analýzu účetnictví, skladů a dokladů. Toto řešení využijí zákazníci, kteří vlastní systém POHODA E1, neboť zvládne pracovat i s uživatelskými poli, resp. volitelnými parametry. Uplatnění najde také u zákazníků, kteří potřebují vyhodnocovat data více než jedné společnosti.

 

Proč si vybrat toto řešení

  • Analýzy účetnictví, skladů a dokladů za více období
  • Pokročilé vyhodnocování podle data a jednotlivých středisek, činností, zakázek, položek dokladů a subjektů v adresáři, včetně vlastních přidaných polí (volitelných parametrů)
  • Analýzy a reporting dat pro neomezený počet ekonomických subjektů
  • Příprava reportů a náhled na ně v programu Microsoft Excel nebo v rámci firemního intranetu
  • Součástí řešení předdefinované šablony nejčastěji používaných reportů
  • Vlastní reporty kdykoliv podle aktuálních potřeb
  • Zákaznická podpora STORMWARE samozřejmostí

POHODA Business Intelligence: Prezentace hodnot pomocí kontingenčního grafu v aplikaci Microsoft Excel

Zajimavost Možnosti reportingu

Díky tomuto řešení lze čas vynakládaný na získávání dat převést na jejich analýzu. Posun od získávání k analýze dat otevírá prostor rychlejším a operativnějším reakcím na nastalé situace, zejména na neuspokojivé či zhoršující se obchodní výsledky. POHODA Business Intelligence Komplet umožňuje svým uživatelům efektivnější řízení a rychlejší plánování nových strategií.

Detailní analýzy účetnictví, skladů a dokladů

Tato varianta umožňuje analýzu a reporting dat pro více zapracovávaných firem. Díky produktu POHODA Business Intelligence Komplet tak získáte profesionální prezentaci výsledků a práci s reporty.

ÚČETNICTVÍ SKLADY DOKLADY

Kompletní analytický servis také pro účetní firmy

Firmy, které zpracovávají účetnictví na zakázku, mohou díky řešení POHODA Business Intelligence Komplet nabídnout svým klientům kompletní analytický servis. Kdykoliv pro svého klienta připraví požadovanou analýzu obchodních výsledků, vyhodnotí platební morálku jeho odběratelů a dodají další rozsáhlé a podrobné analýzy, které by jinak zpracovávaly i několik dnů. Díky všem těmto možnostem může účetní firma se zákazníky upevňovat vzájemné vztahy a důvěru a posilovat tak svoji konkurenceschopnost.

Kompletní ceník řešení POHODA Business Intelligence

Kontaktujte nás

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více informací k řešení POHODA Business Intelligence, obraťte se na nás. Telefonicky či e-mailem můžete kontaktovat přímo naši centrálu nebo některou z poboček STORMWARE.
Rádi byste si domluvili bezplatnou konzultaci? Jednoduše vyplňte tento kontaktní formulář.
Odpovědi na otázky k produktu POHODA Business Intelligence Komplet vám také může přinést účast na bezplatném semináři.