Business Intelligence zvítězila v prestižní soutěži Microsoft Awards 2012

Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Business Intelligence > Microsoft Awards 2012

Společnost Microsoft vyhlásila ve čtvrtek 29. března vítěze 14. ročníku soutěže Microsoft Awards 2012. V kategorii Data Management a Business Intelligence vystoupal na první příčku náš projekt Reporting a performance management ve společnosti SEMIX PLUSO pomocí doplňku Business Intelligence.

V sedmi kategoriích byly oceněny zejména projekty s vysokou mírou inovace s důrazem na vyčíslení konkrétních úspor nákladů a zefektivnění firemních procesů.

Řešení, které jsme do soutěže přihlásili, zaujalo odbornou porotu zejména snadnou implementací, nízkými náklady, jednoduchou ovladatelností a snadnou replikovatelností, a to při zachování všech základních principů BI a s využitím nejmodernějších technologií společnosti Microsoft. Řešení nasazené ve společnosti SEMIX PLUSO ukazuje cestu k efektivnímu využívání nástrojů Business Intelligence v segmentu malých a středních firem.

Zástupce za společnost STORMWARE je na snímku vpravo

Business Intelligence šetří čas i náklady ve společnosti SEMIX PLUSO

Řešení Business Intelligence umožňilo firmě SEMIX PLUSO využívat nástroje Business Intelligence, které jsou postaveny na technologiích společnosti Microsoft. Vlastní tak plnohodnotný a inovativní nástroj pro analýzu a reporting dat a vyřešila komplexní potřeby reportingu a controllingu.

"Business Intelligence nám značně pomáhá s controllingem. Reporty a analýzy zpracováváme velmi pohodlně, nejraději v Excelu. Díky denním aktualizacím dat pracujeme se zaručeně čerstvými informacemi pro strategické i operativní rozhodování. Na jejich základě se nám podařilo optimalizovat mnoho pracovních postupů ve všech divizích a dceřiných firmách. První přínosy v podobě konkrétních využitelných informací jsme přitom vnímali ihned po nasazení tohoto řešení. S ročním odstupem nám vychází tato čísla: úspora 28 hodin měsíčně pro top manažery a 40 hodin měsíčně u manažerů na úrovni středního managementu. Investice do samotného doplňku Business Intelligence se nám vrátila během šesti měsíců,“ popisuje hlavní přínosy Ing. Michal Čižmár, jednatel společnosti SEMIX PLUSO, spol. s r.o.

Doplněk Business Intelligence může mít každý uživatel systému POHODA

Business Intelligence může být nasazena u kteréhokoliv uživatele ekonomického systému POHODA. Jádro řešení tvoří tři základní (krabicové) scénáře Doklady, Sklady a Účetnictví, které pokrývají běžné požadavky na analýzu dat v daných oblastech. Umožňují pracovat se záznamy napříč účetními obdobími i konsolidovat data z více ekonomických subjektů. Pro analýzu účetních a skladových dat jedné firmy za více let postačí scénář Lite s ještě jednodušší instalací. Scénáře mohou být různě kombinovány a zákazník si je může v dodaném řešení snadno upravit podle svých měnících se požadavků sám. Výstupy uživatelé nejčastěji sestavují v aplikaci Microsoft Excel. Každý den mají k dispozici aktuální informace pro rozhodování.

Certifikát pro společnost STORMWARE, vítěze soutěže Microsoft Awards 2012

Kontaktujte nás

Kontakt

Pokud vás téma Business Intelligence zajímá a chtěli byste se dozvědět více informací k doplňku Business Intelligence, obraťte se na nás. Telefonicky nebo e-mailem můžete kontaktovat přímo naši centrálu nebo některou z poboček STORMWARE.
Rádi byste si domluvili bezplatnou konzultaci? Jednoduše vyplňte tento kontaktní formulář.
Odpovědi na otázky k doplňku Business Intelligence vám také může přinést účast na bezplatném semináři.