Technické informace

Skip Navigation LinksSTORMWARE > POHODA > Business Intelligence > Technické informace

Základní informace a doporučené systémové požadavky týkající se implementace doplňku Business Intelligence, resp. Business Intelligence Komplet a instalace varianty Business Intelligence Lite najdete na následujících místech:

Přesnou hardwarovou konfiguraci pro doplněk Business Intelligence, resp. Business Intelligence Komplet je možné určit až podle individuálních požadavků zákazníka na analytických schůzkách. Požadovaný hardware musí zohledňovat např. objem zpracovávaných dat, intervaly aktualizací nebo počet uživatelů.

Základní požadavky na software

Uvedená doporučení jsou pouze orientační.

  • Program Microsoft Excel 2019, 2016, 2013 popř. 2010 - pro analýzu a zobrazení dat v předpřipravených sešitech doporučujeme Microsoft Excel 2019. Pro připojení k OLAP databázi doplňku Business Intelligence lze použít i starší verze v dříve uvedeném výčtu. Zde však nelze naplno využít všech ovládacích prvků obsažených ve verzi 2019.
  • Alespoň jednu Server + CAL licenci Microsoft SQL Server Standard - Doplněk Business Intelligence vyžaduje Microsoft SQL Server ve verzi Standard nebo Enterprise. Pro naše zákazníky nabízíme jednu Serverovou + CAL licenci SQL Server Standard za zvýhodněnou cenu. Více informací v ceníku databázových serverů.
  • Vzdálené připojení a prostředí s vyhrazeným administrátorským oprávněním pro datové zdroje (instance SQL serveru), které Business Intelligence využívá - pro případnou vzdálenou správu
  • Vzdálené připojení pro všechny aplikační servery, příp. jejich části, na kterých jsou jednotlivé části doplňku Business Intelligence implementovány - pro případnou vzdálenou správu.

Doplněk Business Intelligence

Reporty pro uživatele Business Intelligence

Kompletní ceník Business Intelligence


Kontaktujte nás

Kontakt

Pokud se chcete dozvědět více informací k doplňku Business Intelligence, obraťte se na nás. Telefonicky či e-mailem můžete kontaktovat přímo naši centrálu nebo některou z poboček STORMWARE.
Rádi byste si domluvili bezplatnou konzultaci? Jednoduše vyplňte tento kontaktní formulář.
Odpovědi na otázky k doplňku Business Intelligence vám také může přinést účast na bezplatném semináři.