Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Akce platí do 31. 12. 2020 při nákupu aplikace mPOHODA Basic

3. Skladové zásoby

V agendě Skladové zásoby je uveden seznam všech přenesených zásob. Zde je možné získat základní přehled o prodejní ceně zásob, kterou si můžete měnit dle potřeb pomocí výklopného seznamu.

mK_Skladove_zasoby.png

Dostatečné množství zásob na skladě lze vyčíst ze sloupce K dispozici. Tento údaj počítá množství zásoby, které je momentálně k dispozici po odečtení množství v odložené a v rozpracované prodejce včetně rezervovaného množství v přijaté objednávce v programu POHODA. S uvedenou hodnotou se můžete setkat také na detailu skladové karty i na samotné dlaždici v agendě Kasa.


Kliknutím na záznam se zobrazí detailní informace o skladové položce, rozdělené do jednotlivých záložek.

Záložka Detail nabídne komplexní seznam informací o skladové zásobě. Na záložce Prodejní ceny je uveden seznam cen, ve kterých je zvolená zásoba prodávána.


V případě, že se jedná o zásobu typu Komplet nebo Souprava, bude na záložce Položky vyobrazen seznam zásob, ze kterých je vybraný typ zásoby složen.


Záložka Svázané vám nabídne zásoby, které se automaticky vloží do prodejky spolu s danou zásobou.

Záznamy v agendě nelze upravovat ani mazat.

mK_Skladove_zasoby_Detail.png