Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Využijte 30% slevu na nový software pro začínající podnikatele

5.4 Přehled položek prodejky

Aplikace mKasa je automaticky přizpůsobena dle typu zařízení, rozlišení obrazovky nebo tomu, zda je zařízení překlopeno na výšku či na šířku. Tzn. pokud používáte mobilní telefon a aplikace je překlopena na výšku, můžete se přepínat v agendě Kasa mezi výběrem zásob a rozpracovanou prodejkou. V případě překlopení displeje na výšku budete mít možnost vidět obě sekce zároveň.

001_5_4_polozky_dokladu.png

Stisknutím tlačítka Účtenka mK_Kasa_Dlazdice_Polozky.png se zobrazí seznam položek vložených na prodejku.

Kliknutím na požadovanou položku lze vybrat mezi povelem pro editaci položky a smazáním položky z prodejky.


Kliknutím na řádek s položkou nebo povelem Editovat se zobrazí základní informace o položce prodejky a je možné případně upravit například množství, cenu či nastavit slevu a záruku pro vybranou položku dokladu. Na stránce Editace položky je možné také vybrat konkrétní evidenční číslo u zásoby, která evidenční čísla sleduje.


Povel Smazat vyvolá dialogové okno pro odstranění záznamu, které uživatele vyzve i k odstranění případných navázaných položek neboli položek Kompletů, Souprav či Svázaných zásob.


mK_Kasa_Dialog_Smazani_navazanych_polozek.png

Kompletní seznam položek prodejky lze také zobrazit formou paragonové účtenky. Ta se zobrazí po zvolení povelu Náhled tisku v pravém menu agendy Kasa. Pro návrat zpět do kasy pro vložení dalších položek stiskněte tlačítko Kasa mK_Kasa_Dlazdice_Kasa.png.

Na stránce Účtenka lze také přiřadit prodejce odběratele. Kliknutím na ikonu Odběratel mK_Kasa_Ikona_Adresar.png se zobrazí adresář s možností vyhledání odběratele dle názvu, jména, obce nebo IČ firmy.