Využíváme cookies pro zajištění snadnějšího použití našich webových stránek. Pokračováním v prohlížení webu předpokládáme, že s tím souhlasíte. Rozumím Více informací
Akce platí do 31. 12. 2020 při nákupu aplikace mPOHODA Basic

7.4 Filtr záznamů

Chcete-li v agendě Historie předem filtrovat záznamy dle vybraných požadavků, otevřete stránku k nastavení filtru ikonou mK_Historie_Filtr_Ikona.png. Záznamy v agendě je možné filtrovat dle data vytvoření, celkové částky dokladu, stavu synchronizace, stavu odeslání na server elektronické evidence tržeb včetně ověřovacího režimu. Filtr je po zvolení povelu Použít uložen k automatickému filtrování při každém otevření agendy Historie.

mK_Historie_Filtr.png

Datum slouží pro nastavení období, za které chcete filtrovat doklady. V případě, že chcete vidět doklady pouze za aktuální rok, můžete zadat pouze datum od 1. 1. 20XY.


Nastavením rozmezí částky ovlivníte filtr záznamů dle rozmezí nastavené hodnoty. Zajímají-li vás vždy doklady pouze do určité částky, zadejte do pole Do požadovanou hodnotu.


Doklady je možné dále filtrovat dle výsledného stavu synchronizace či EET. Jestliže chcete mít přehled, že všechny doklady byly úspěšně odeslané do EET a synchronizované do programu POHODA, nastavte Filtr například tak, že v sekci SYNCHRONIZACE zatrhněte volbu Nesynchronizované a v sekci EET zatrhněte volby Čeká na odeslání (zjednodušeně) a Chyba. Ostatní sekce ponecháte ve výchozím nastavení. Výsledkem bude zobrazení prodejek, které se nesynchronizovaly do programu POHODA, resp. aplikace mPOHODA za celé období a nebyly doposud odeslané do EET. Následně na detailu takového dokladu zkontrolujte důvod a proveďte potřebná opatření.


Pomocí tlačítka Výchozí nastavíte Filtr zpět do původního stavu – zobrazí se tak všechny prodejky, které se v agendě Historie nachází.

Aktivní filtr v agendě Historie poznáte díky oranžové tečce na ikoně mK_Historie_Filtr_Ikona_active.png, kterou otevřete stránku pro nastavení filtru.

Stránka o výsledku synchronizace je úzce propojena s agendou Historie. V sekci Výsledek importu prodejek je možné zhlédnout informace o počtu neúspěšně synchronizovaných prodejek do programu POHODA.

V takovém případě je implementován odkaz do agendy Historie, který provede automaticky Filtr nesynchronizovaných prodejek.
mK_Vysledek_synchronizace.png
mK_Historie_Filtr_Vysledek_synchronizace.png